MASTERMIND z Martami

Intensywny, elitarny program osobistego mentoringu tylko dla osób, które są gotowe do działania na rynku nieruchomości pod skrzydłami Dwóch Mart.

Celem grupy Mastermind jest wzajemna motywacja, wsparcie i rozliczanie się z osiągania celów.

program mastermind elite

Indywidualne Konsultacje

Z Martą Baczewską Golik (dla uczestników grupy polskiej lub Martą Smith (dla uczestników grupy brytyjskiej) – dzięki tej strategicznej sesji zaplanujemy Twoje cele na najbliższe 6 miesięcy oraz sposoby na ich realizację!

 

3 miesiące spotkań

Spotykamy się co 2 tygodnie na 120 min sesję w 6-osobowej grupie. 15 min na „gorącym krześle” dla każdego uczestnika, podczas którego wspólnie skupimy się na wyzwaniu, z jakim obecnie się zmagasz i pomożemy znaleźć Ci sposób na zostawienie przeszkód za sobą oraz wejście na kolejny poziom.

 

Dostęp do Akademii Dwóch Mart

Na 12 miesięcy – Najnowszy Program Abonamentowy Dwóch Mart – otrzymujesz dostęp do wszystkich webinarów, spotkań z ekspertami oraz sesji Q&A

 

Grupa Wsparcia

Dostęp do zamkniętej grupy wsparcia na Facebooku

 

Osobisty Kontakt

z Martami w trakcie trwania programu: rozmowy jeden na jeden (1:1) w formie videokonferencji / accountability call co tydzień dla każdego uczestnika

 

Zespół Specjalistów

Dostęp do zespołu specjalistów oraz kontaktów 2 Mart: prawnicy, doradcy podatkowi, doradcy kredytowi, planning consultants, etc

 

JAK?

Dzięki regularnym spotkaniom i rozmowom na temat Twoich postępów w małej grupie ambitnych inwestorów, będziemy skupiać się na realizacji Twoich celów – krok po kroku.

MASTERMIND

to więcej niż mentoring czy coaching!

Oprócz dostępu do wiedzy, doświadczenia Mart, masz również wsparcie reszty grupy – każdy ma inny punkt widzenia, rozmaite doświadczenia i zdolności, które zebrane razem pomogą Ci wejść na kolejny poziom.

Oprócz wsparcia 1:1 – dostaniesz dodatkowo wsparcie 7:1: dwie doświadczone ekspertki rynku nieruchomości plus 6 innych uczestników.

 

to więcej niż kurs czy seminarium

Zakładamy, że teoretyczne podstawy inwestowania już znasz – dlatego od samego początku przyjmiemy formę warsztatową i skupimy się na praktyce inwestorskiego życia.

Dostaniesz wsparcie w realizacji bieżących celów i pomożemy usunąć Ci przeszkody, na jakie natkniesz się w codziennym funkcjonowaniu Twojego nieruchomościowego biznesu.

Czego się spodziewać?

Wsparcia i motywacji w grupie osób, które na co dzień zmagają się z podobnymi wyzwaniami
i dokładnie rozumieją z czym się zmagasz.

Możliwości nauki na naszych błędach, a nie Twoich.

Dostępu do rozwiązań przetestowanych w praktyce!

DOŁĄCZ DO MASTERMIND JUŻ DZIŚ!

Ograniczona ilość miejsc.

Jak nie teraz to kiedy?

DLA KOGO?

Jeżeli już teraz wiesz, że chcesz zbudować nieruchomościowe imperium.

Chcesz zacząć, ale masz obawy.

Już działasz na własną rękę, ale czujesz, że przydałoby się Ci wsparcie.

Potrzebujesz konsultacji swoich projektów.

nasza obietnica

Z naszego inwestorskiego i biznesowego doświadczenia wiemy, że każdy problem ma rozwiązanie, często więcej niż jedno. Nasza obietnica dla Ciebie to: będziemy doradzać i wspierać Cię rozwiązywaniu Twoich problemów oraz czuwać nad tym, abyś z każdego spotkania wyszedł z odpowiednią wiedzą jak przezwyciężyć każde wyzwanie.

Opinie uczestników Mastermind

Zaczynając spotkania z grupą Mastermind miałam obawy, że czasowo nie sprostam stawianym wyzwaniom. Okazało się, że samodzielnie wyznaczaliśmy sobie kolejne kroki, a Dwie Marty bacznie czuwały i podpowiadały.

Podczas 3 miesięcznego okresu trwania grupy mastermind sfinalizowałam kupno dwóch okazji inwestycyjnych. Dziś wiem, że kto pyta nie błądzi, a w nieruchomościach zarabia dwa razy więcej! Spotkania polecam wszystkim tym, którzy rozpoczęli już pierwsze działania, zrobili kurs, mają na oku nieruchomość albo rozpoczynają remont. Dzięki spotkaniom z Martami możesz zyskać przyspieszenie.

Ola

Kościan

Na mastermindzie mamy bardzo konkretne wsparcie, zaawansowane rady dotyczące Twojej indywidualnej sytuacji. Dziewczyny mają rozległą wiedzę i doświadczenie w nieruchomościach i biznesie. Zanim jeszcze powiesz w czym mam problem – one już wiedzą co robić!

Ja przyszłam na MM z zamiarem wzięcia nieśmiało w podnajem mieszkania na najem dobowy a skończyło się na przejęciu pakietu 7 mieszkań.

Dla mnie najważnejsze w Mastermind było konkretne- indywidualne wsparcie Mart i nabranie odważnego myślenia na szerszą skalę.

(A poza tym MM jest dobry dla leniuszków i dla odkładających na później – Jakoś tak głupio przyjść i powiedzieć przed grupą, że nic się nie zrobiło, więc się robi)

Marta

Warszawa

Przed mastermindem obawiałam się nieco, że ropocznę kolejne szkolenie z nieruchomości, ale nie wiedziałam, czy przeloży się to na konkretne dzialania.

Dzięki Mastermindowi otworzylam sie na inne strategie inwestycyjne niż stosowałam do tej pory. Dało mi to możliwosc dzialania adekwatnie do mojej aktualnej sytuacji. Rezultat to kupno dwóch nieruchomosci BTL w ciągu 6 miesięcy.

Dziś wiem, że nie chcę pracować na etat, tylko szukać kolejnych inwestycji poprzez wykorzystanie różnych strategii.
Współpracę z Martami i inwestowanie polecam szczególnie mamom, które chcą brać czynny udział w wychowaniu dzieci, a jednocześnie realizować się zawodowo.

Olga

Heathrow

NASZA PROPOZYCJA

Mała grupa ambitnych inwestorów: tylko 6 miejsc

3 miesięczne wsparcie

Wzajemna motywacja, wsparcie i rozliczanie się z osiągania celów

w

15 min na "gorącym krześle" dla każdego uczestnika

N

Cel: przezwyciężyć każde wyzwanie!

Start: indywidualny dla każdej nowej grupy

7000 zł 

za 3 miesiące merytorycznego wsparcia w małej grupie

Rozwiązanie na każde Twoje wyzwanie!!!

mastermind poprowadzą

Marta Baczewska-Golik

Podcaster & Agent Nieruchomości

Marta Baczewska-Golik, przedsiębiorca, właścicielka agencji nieruchomości, autorka podcastu Ruszamy Nieruchomości. Pośredniczyła w transakcjach o wartości blisko 80 mln zł dzięki czemu zdobyła ogromną wiedzę i doświadczenie na temat rynku nieruchomości oraz aspektów prawnych.

Pracowała na rynku w kryzysie i na tzw. górce. Wie dokładnie jak szybko i skutecznie sprzedawać nieruchomości niezależnie od sytuacji na rynku. Opanowała do perfekcji przygotowanie nieruchomości do sprzedaży i prowadzenie procesu sprzedaży tak, aby uzyskało wyższą cenę niż ofertowa.

Z powodzeniem podnajmowała i zarządzała apartamentami w Sopocie o wartości 8 mln zł. Jest mistrzem w układaniu biznesu tak, aby móc pozwolić sobie na długie wakacje, podróże, oraz czas dla najbliższych. Zawsze dąży do sytuacji WIN-WIN.

Sama inwestuje w grunty, wierzytelności i obecnie przygotowuje swoją pierwszą inwestycję deweloperską.

 

Marta Smith

Inwestuje w nieruchomości i jest właścicielką sieci hoteli w Walii. W ciągu zaledwie 5 lat udało jej się zbudować portfel nieruchomości w postaci 20 własnych domów na wynajem długoterminowy w UK oraz kilkunastu domów i mieszkań na najem krótkoterminowy w podnajmie.

Jest praktykiem rynku i już dziś gdyby chciała mogłaby spokojnie wieść życie rentierki. Jednak jej energia, chęć dzielenia się wiedzą i doświadczeniem oraz wpływanie pozytywnie na lokalną społeczność poprzez tworzenie nowych miejsc pracy są dla niej jak turbina, której nie może powstrzymać.

Często o sobie mówi, że zaczynając inwestować chciała uzyskać wymarzony dochód pasywny, by móc podróżować po świecie, a dzisiaj to coś znacznie więcej. Kocha inspirować innych do osiągania finansowej niezależności.