Kryzys to nie koniec nieruchomości!

Jeżeli obecnie masz związany kapitał z nieruchomościami,
są metody na ograniczenie strat, a nawet dalsze zarabianie z inwestycji.

A jeżeli stoisz przed decyzją o zainwestowaniu lub wyborze strategii,
to kryzys zawsze rodzi wiele nowych okazji.

Obejrzyj nagrania specjalnej sesji:
„Jak radzić sobie w czasach kryzysu?” i zaktualizuj swoją strategię!

Pojawienie się pandemii na świecie z dnia na dzień zdestabilizowało świat biznesu i normalne życie. Zawirowania gospodarcze rodzą mnóstwo stresu i wątpliwości. Zwłaszcza, kiedy w grę wchodzą pieniądze.

Znamy kryzys, w 2008 roku jedna z nas w największej zapaści otworzyła agencję nieruchomości. Jak widzisz z dużym sukcesem. Dzisiaj, chociaż przyczyna kryzysu jest inna, scenariusz i reakcje rynku są identyczne.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć, co odegra kluczową rolę a najbliższych miesiącach, aby zminimalizować straty oraz znaleźć nowe okazje inwestycyjne, pokażemy Ci nasz punkt widzenia oraz odpowiemy na Twoje pytania.

Nie zatrzymuj swojego biznesu. Teraz jest czas szybkiej adaptacji do nowych warunków i aktualizacji strategii.

Oglądając nagrania z sesji antykryzysowej dowiesz się:

 • O 3 najważniejszych rzeczach, które musi zrobić dzisiaj każdy inwestor.
 • Jak i kiedy rynek nieruchomości reaguje na kryzys?
 • Jak rzetelnie ocenić ryzyko w bezprecedensowej sytuacji, nie poddając się panice?
 • Jakie możliwości przyniesie inwestorom obecna sytuacja?
 • Jakie są zagrożenia i jak wyjść z nich obronną ręką?
 • Czy nieruchomosci to dobry sposób lokowania kapitału w obecnym klimacie?
 • Jak finansować nieruchomości, jeśli banki przykręcą kursem, a prywatni inwestorzy będą postrzegać nieruchomości jako ryzyko?
 • Jak przetrwać burzliwe czasy, jeśli już masz związany kapitał w nieruchomościach?
 • Poznasz również odpowiedzi uczestników, które mogą otworzyć przed Tobą nowe horyzonty myślenia. Takie spotkania rodzą pomysły na nowe biznesy oraz mogą być kołem ratunkowym dla inwestorów w trudnej sytuacji.

Szkolenie poprowadzą dla Was:

Marta Baczewska-Golik

Jako małe dziecko marzyła by zostać “businesswoman” pomimo, że nie bardzo wiedziała co to wtedy oznacza marzenie się spełniło. Przygodę z przedsiębiorczością rozpoczęła jeszcze będąc na studiach zajmując drugie miejsce w konkursie Gdyński Biznesplan, zakładając Fundację Active City, a następnie własną kawiarnię Puerto na gdańskiej starówce. 

Po drodze było sporo porażek, upadków a nawet bankructwo. Doświadczając wielu przykrych sytuacji w biznesie znalazła sposób na to jak poradzić sobie z każdą i iść do przodu pomimo strachu.

Nagrodą okazał się biznes w nieruchomościach, a następnie biznes online, który już dawno przekroczył milion przychodu. 

Jest zwolenniczką ciągłego rozwoju biznesowego i osobistego. Dziś wie, że prawdziwa radość i satysfakcja z biznesu płynie z wnętrza. Kiedy robisz to co kochasz i znasz biznesowe reguły gry pieniądze są naturalną tego konsekwencją. 

Mówi o sobie:

“Dojrzałam w pełni do tego, by dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. Pomagać ludziom budować biznesy ich marzeń, które pozwolą im stać się wolnymi ludźmi.”

 

Lidia Trzeciakiewicz

Agentka nieruchomości oraz inwestorka, kobieta po przejściach biznesowych, bolesnych lekcjach i ciekawych sukcesach. Nazywa się seryjnym przedsiębiorcą, bo nieruchomości to jej kolejna branża, ale teraz czuje się jak ryba w wodzie. Od niedawna partnerka Kobiecej Strony Inwestowania.

Wcześniej twórczyni własnej ekologicznej marki odzieżowej oraz współwłaścicielka firmy produkujące zdrową żywność do supermarketów. Obecnie zajmuje się z ogromną pasją nieruchomościami. Ma firmę zarządzającą remontami oraz agencję nieruchomości. Stworzyła własny model sprzedaży mieszkań w 5 krokach, dzięki któremu klienci szybko i za satysfakcjonującą cenę sprzedają swoje nieruchomości. 

Jej pasją są remonty, szczególnie te generalne, gdzie można od podstaw wszystko zaprojektować. Przygotowywanie nieruchomości do sprzedaży to jej prawdziwy konik.

 

Aktywuj dostęp do nagrań z seseji „Jak radzić sobie w czasach kryzysu?”:

Udział w części szkoleniowej – 90 min.

 • Nagrania z sesji merytorycznej.
 • Nagrania z sesji Q&A.
 • Łącznie ok 3h nagrań.
 • Dostęp na rok z możliwością przedlużenia.
 • Nielimitowana ilość odtworzeń materiału.
 • PRZEDSPRZEDAŻ: dostęp od 8 kwietnia 2020

Cena: 297 zł

Gdzie będziesz, kiedy życie wróci do normy?

Tak, jak wszystko, ten kryzys przeminie. Wkrótce będzie lepiej. Ale pytanie brzmi, gdzie Ty wtedy będziesz?

Będziesz przymierzać się do swojej pierwszej inwestycji? Będziesz odbudowywać zrujnowanie portfolio i przepływy pieniędzy w biznesie? Będziesz nastawiony negatywnie do nieruchomości?

A może chcesz być wtedy osobą, która poradziła sobie w najtrudniejszym momencie, więc z łatwością poradzi sobie na rosnącym rynku? Może sukcesem będzie zachowanie swojego portfolio nieruchomosci i przepływów, aby kontynuować rozwój biznesu?

To naprawdę nie koniec nieruchomości. Dla tych, którzy się zaadaptują do warunków i zaktualizują strategię, to może być czas zarabiania i poczucia bezpieczeństwa finansowego!

Nie pozwól, aby wszechobecna panika niszczyła Twoje plany i biznes!