Kryzys to nie koniec nieruchomości!

Jeżeli obecnie masz związany kapitał z nieruchomościami,
są metody na ograniczenie strat, a nawet dalsze zarabianie z inwestycji.

A jeżeli stoisz przed decyzją o zainwestowaniu lub wyborze strategii,
to kryzys zawsze rodzi wiele nowych okazji.

Obejrzyj nagrania specjalnej sesji:
„Jak radzić sobie w czasach kryzysu?” i zaktualizuj swoją strategię!

Pojawienie się pandemii na świecie z dnia na dzień zdestabilizowało świat biznesu i normalne życie. Zawirowania gospodarcze rodzą mnóstwo stresu i wątpliwości. Zwłaszcza, kiedy w grę wchodzą pieniądze.

Znamy kryzys, w 2008 roku jedna z nas w największej zapaści otworzyła agencję nieruchomości. Jak widzisz z dużym sukcesem. Dzisiaj, chociaż przyczyna kryzysu jest inna, scenariusz i reakcje rynku są identyczne.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć, co odegra kluczową rolę a najbliższych miesiącach, aby zminimalizować straty oraz znaleźć nowe okazje inwestycyjne, pokażemy Ci nasz punkt widzenia oraz odpowiemy na Twoje pytania.

Nie zatrzymuj swojego biznesu. Teraz jest czas szybkiej adaptacji do nowych warunków i aktualizacji strategii.

Oglądając nagrania z sesji antykryzysowej dowiesz się:

 • O 3 najważniejszych rzeczach, które musi zrobić dzisiaj każdy inwestor.
 • Jak i kiedy rynek nieruchomości reaguje na kryzys?
 • Jak rzetelnie ocenić ryzyko w bezprecedensowej sytuacji, nie poddając się panice?
 • Jakie możliwości przyniesie inwestorom obecna sytuacja?
 • Jakie są zagrożenia i jak wyjść z nich obronną ręką?
 • Czy nieruchomosci to dobry sposób lokowania kapitału w obecnym klimacie?
 • Jak finansować nieruchomości, jeśli banki przykręcą kursem, a prywatni inwestorzy będą postrzegać nieruchomości jako ryzyko?
 • Jak przetrwać burzliwe czasy, jeśli już masz związany kapitał w nieruchomościach?
 • Poznasz również odpowiedzi uczestników, które mogą otworzyć przed Tobą nowe horyzonty myślenia. Takie spotkania rodzą pomysły na nowe biznesy oraz mogą być kołem ratunkowym dla inwestorów w trudnej sytuacji.

Poznaj nas!

Marta Baczewska-Golik

Nazywam się Marta Baczewska-Golik i od 2008 roku wykonuję zawód agenta nieruchomości i podobnie jak Ty teraz zaczynałam w czasie światowego kryzysu. Nic nie było pewne. Banki zatrzymały kredytowanie nieruchomości. Popyt drastycznie spadł, a nieruchomości sprzedawały się długimi miesiącami a nawet latami. Z własnego doświadczenia powiem Ci, że pomimo wysiłku i trudu to była moja najlepsza decyzja, aby zacząć w pośrednictwie właśnie wtedy. Pewnie zastanawiasz się dlaczego. Powód jest prosty.

Gdybym wtedy nie zaczęła, dziś nie byłabym w tym miejscu, w którym jestem dzisiaj. To właśnie tamten czas wymusił na mnie poszukiwania kreatywnych rozwiązań. Studiowania marketingu. Eksplorowania internetu i Social Mediów aby docierać do klientów. Kiedy wszystko się sprzedaje za pstryknięciem ręki nie musisz się wysilać, ale kiedy coś nie idzie to jest to moment, w którym się uczysz najwięcej!

Trudne czasy faktycznie spowalniają rynek, jednak kiedy dopiero startujesz to jest to moment w którym masz czas na naukę i przygotowanie się na “złote” czasy. I powiem Ci z całą pewnością, że te “złote” czasy nadejdą z całą pewnością tylko pytanie gdzie TY będziesz? Czy będziesz gotowa no robienie wielu transkacji jednocześnie czy dopiero zaczniesz się uczyć od podstaw?

W 2012 roku podjęłam decyzję, że już nie będę wykonywać zimnych telefonów i prosić klientów, aby powierzyli mi swoją nieruchomość na sprzedaż na zasadach wyłączności. To był punkt zwrotny w mojej pracy!

Zadecydowałam, że zrobię wszystko, aby to klienci zabiegali o współpracę ze mną, a nie na odwrót. Ta decyzja zmieniła wszystko w mojej pracy jako Agent Nieruchomości! Do dnia dzisiejszego zlecenia płyną, a ja wybieram z kim chcę pracować.

 

Maria Niemir-Błaszak

Nazywam się Maria Niemir-Błaszak, a marketing, sprzedaż oraz przedsiębiorczość płyną we mnie “jak krew w żyłach”. Jestem absolwentką I edycji programu Ruszamy Agencje Nieruchomości i mentoringu Marty Baczewskiej-Golik, dzięki którym jestem bliska spełnienia celu 10 MLN PLN wartości ofert w obsłudze.

Z zasady nie wykonuję zimnych telefonów. Miłośniczka checklist i zwinnych metod zarządzania projektami, co przekłada się na tworzenie skutecznych systemów działania w agencji.

Aktywuj dostęp do nagrań z seseji „Jak radzić sobie w czasach kryzysu?”:

Udział w części szkoleniowej – 90 min.

 • Nagrania z sesji merytorycznej.
 • Nagrania z sesji Q&A.
 • Łącznie ok 3h nagrań.
 • Dostęp na rok z możliwością przedlużenia.
 • Nielimitowana ilość odtworzeń materiału.
 • PRZEDSPRZEDAŻ: dostęp od 8 kwietnia 2020

Cena: 297 zł

Gdzie będziesz, kiedy życie wróci do normy?

Tak, jak wszystko, ten kryzys przeminie. Wkrótce będzie lepiej. Ale pytanie brzmi, gdzie Ty wtedy będziesz?

Będziesz przymierzać się do swojej pierwszej inwestycji? Będziesz odbudowywać zrujnowanie portfolio i przepływy pieniędzy w biznesie? Będziesz nastawiony negatywnie do nieruchomości?

A może chcesz być wtedy osobą, która poradziła sobie w najtrudniejszym momencie, więc z łatwością poradzi sobie na rosnącym rynku? Może sukcesem będzie zachowanie swojego portfolio nieruchomosci i przepływów, aby kontynuować rozwój biznesu?

To naprawdę nie koniec nieruchomości. Dla tych, którzy się zaadaptują do warunków i zaktualizują strategię, to może być czas zarabiania i poczucia bezpieczeństwa finansowego!

Nie pozwól, aby wszechobecna panika niszczyła Twoje plany i biznes!