Kryzys to nie koniec nieruchomości!

Jeżeli obecnie masz związany kapitał z nieruchomościami,
są metody na ograniczenie strat, a nawet dalsze zarabianie z inwestycji.

A jeżeli stoisz przed decyzją o zainwestowaniu lub wyborze strategii,
to kryzys zawsze rodzi wiele nowych okazji.

Obejrzyj nagrania specjalnej sesji:
„Jak radzić sobie w czasach kryzysu?” i zaktualizuj swoją strategię!

Pojawienie się pandemii na świecie z dnia na dzień zdestabilizowało świat biznesu i normalne życie. Zawirowania gospodarcze rodzą mnóstwo stresu i wątpliwości. Zwłaszcza, kiedy w grę wchodzą pieniądze.

Znamy kryzys, w 2008 roku jedna z nas w największej zapaści otworzyła agencję nieruchomości. Jak widzisz z dużym sukcesem. Dzisiaj, chociaż przyczyna kryzysu jest inna, scenariusz i reakcje rynku są identyczne.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć, co odegra kluczową rolę a najbliższych miesiącach, aby zminimalizować straty oraz znaleźć nowe okazje inwestycyjne, pokażemy Ci nasz punkt widzenia oraz odpowiemy na Twoje pytania.

Nie zatrzymuj swojego biznesu. Teraz jest czas szybkiej adaptacji do nowych warunków i aktualizacji strategii.

Oglądając nagrania z sesji antykryzysowej dowiesz się:

 • O 3 najważniejszych rzeczach, które musi zrobić dzisiaj każdy inwestor.
 • Jak i kiedy rynek nieruchomości reaguje na kryzys?
 • Jak rzetelnie ocenić ryzyko w bezprecedensowej sytuacji, nie poddając się panice?
 • Jakie możliwości przyniesie inwestorom obecna sytuacja?
 • Jakie są zagrożenia i jak wyjść z nich obronną ręką?
 • Czy nieruchomosci to dobry sposób lokowania kapitału w obecnym klimacie?
 • Jak finansować nieruchomości, jeśli banki przykręcą kursem, a prywatni inwestorzy będą postrzegać nieruchomości jako ryzyko?
 • Jak przetrwać burzliwe czasy, jeśli już masz związany kapitał w nieruchomościach?
 • Poznasz również odpowiedzi uczestników, które mogą otworzyć przed Tobą nowe horyzonty myślenia. Takie spotkania rodzą pomysły na nowe biznesy oraz mogą być kołem ratunkowym dla inwestorów w trudnej sytuacji.

Kurs poprowadzą dla Was:

Marta Baczewska-Golik

Pośredniczka nieruchomości, podcasterka, właścicielka agencji Ruszamy Nieruchomości, inwestorka oraz założycielka Kobiecej Strony Inwestowania. Ma kreatywne, innowacyjne podejście do biznesu i wie, jak wykorzystać nowe technologie. Zawsze kieruje się zasadą win-win.

Na pierwszych transakcjach w nieruchomościach zarabiałam już na studiach w 2003 roku. Wyobraźnia rozbudzona książkami inwestorów i pierwsze sukcesy, sprawiły, że szybko zmieniłam ścieżkę kariery, aby ruszać nieruchomości.

W branży pracowałam na różnych stanowiskach, dzięki czemu mam szerokie kompetencje i tak dobrze rozumiem wszystkie strony interesów. Własną agencję otworzyłam podczas największego kryzysu na rynku wbrew zdrowemu rozsądkowi. Dzięki umiejętności kreowania okazji inwestycyjnych, był to strzał w dziesiątkę! Mam koncie transakcje o wartości 100 mln złotych, 6 kursów online, ponad 30 webinarów, 100 odcinków podcastu oraz wiele inspirujących wystąpień.

 

Maria Niemir-Błaszak

Agentka nieruchomości i home stagerka. Jej celem jest zaskakiwanie klientów jakością i sprawianie, aby sprzedaż, zakup i wynajem nieruchomości był przyjemnością.

Ma przepis na przygotowanie ofert i marketing, dzięki którym znajduje klientów na pierwszym dniu otwartym. Jeżeli słyszysz gong to wiedz, że potwierdziła transakcję.

Absolwentka pierwszej edycji RAN i mentoringu, która jest żywym przykładem na to, że można pozyskać klientów i zacząć zarabiać na pośrednictwie niezależnie od doświadczenia, działając na własnych zasadach i bez "zimnych telefonów".

Aktywuj dostęp do nagrań z seseji „Jak radzić sobie w czasach kryzysu?”:

Udział w części szkoleniowej – 90 min.

 • Nagrania z sesji merytorycznej.
 • Nagrania z sesji Q&A.
 • Łącznie ok 3h nagrań.
 • Dostęp na rok z możliwością przedlużenia.
 • Nielimitowana ilość odtworzeń materiału.
 • PRZEDSPRZEDAŻ: dostęp od 8 kwietnia 2020

Cena: 297 zł

Gdzie będziesz, kiedy życie wróci do normy?

Tak, jak wszystko, ten kryzys przeminie. Wkrótce będzie lepiej. Ale pytanie brzmi, gdzie Ty wtedy będziesz?

Będziesz przymierzać się do swojej pierwszej inwestycji? Będziesz odbudowywać zrujnowanie portfolio i przepływy pieniędzy w biznesie? Będziesz nastawiony negatywnie do nieruchomości?

A może chcesz być wtedy osobą, która poradziła sobie w najtrudniejszym momencie, więc z łatwością poradzi sobie na rosnącym rynku? Może sukcesem będzie zachowanie swojego portfolio nieruchomosci i przepływów, aby kontynuować rozwój biznesu?

To naprawdę nie koniec nieruchomości. Dla tych, którzy się zaadaptują do warunków i zaktualizują strategię, to może być czas zarabiania i poczucia bezpieczeństwa finansowego!

Nie pozwól, aby wszechobecna panika niszczyła Twoje plany i biznes!