Kryzys to nie koniec nieruchomości!

Jeżeli obecnie masz związany kapitał z nieruchomościami,
są metody na ograniczenie strat, a nawet dalsze zarabianie z inwestycji.

A jeżeli stoisz przed decyzją o zainwestowaniu lub wyborze strategii,
to kryzys zawsze rodzi wiele nowych okazji.

Obejrzyj nagrania specjalnej sesji:
„Jak radzić sobie w czasach kryzysu?” i zaktualizuj swoją strategię!

Pojawienie się pandemii na świecie z dnia na dzień zdestabilizowało świat biznesu i normalne życie. Zawirowania gospodarcze rodzą mnóstwo stresu i wątpliwości. Zwłaszcza, kiedy w grę wchodzą pieniądze.

Znamy kryzys, w 2008 roku jedna z nas w największej zapaści otworzyła agencję nieruchomości. Jak widzisz z dużym sukcesem. Dzisiaj, chociaż przyczyna kryzysu jest inna, scenariusz i reakcje rynku są identyczne.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć, co odegra kluczową rolę a najbliższych miesiącach, aby zminimalizować straty oraz znaleźć nowe okazje inwestycyjne, pokażemy Ci nasz punkt widzenia oraz odpowiemy na Twoje pytania.

Nie zatrzymuj swojego biznesu. Teraz jest czas szybkiej adaptacji do nowych warunków i aktualizacji strategii.

Oglądając nagrania z sesji antykryzysowej dowiesz się:

 • O 3 najważniejszych rzeczach, które musi zrobić dzisiaj każdy inwestor.
 • Jak i kiedy rynek nieruchomości reaguje na kryzys?
 • Jak rzetelnie ocenić ryzyko w bezprecedensowej sytuacji, nie poddając się panice?
 • Jakie możliwości przyniesie inwestorom obecna sytuacja?
 • Jakie są zagrożenia i jak wyjść z nich obronną ręką?
 • Czy nieruchomosci to dobry sposób lokowania kapitału w obecnym klimacie?
 • Jak finansować nieruchomości, jeśli banki przykręcą kursem, a prywatni inwestorzy będą postrzegać nieruchomości jako ryzyko?
 • Jak przetrwać burzliwe czasy, jeśli już masz związany kapitał w nieruchomościach?
 • Poznasz również odpowiedzi uczestników, które mogą otworzyć przed Tobą nowe horyzonty myślenia. Takie spotkania rodzą pomysły na nowe biznesy oraz mogą być kołem ratunkowym dla inwestorów w trudnej sytuacji.

DWIE MARTY

to my poprowadzimy dla Ciebie to WYZWANIE!

Marta Smith

Przygodę z nieruchomościami zaczęłam niewinnie. Marzył mi się pasywny przychód, abym mogła dużo podróżować. Jednak pochłonęły mnie bez reszty i pojawiły się miłe skutki uboczne!

W ciągu zaledwie 5 lat wykonałam ponad 100 projektów inwestycyjnych, które sprawiły, że udało mi się osiągnąć niezależność finansową przed 30! Dziś jestem właścicielką sieci butikowych hoteli i 20 domów w najem na długi termin oraz podnajmuję kilkanaście apartamentów w najmie na doby.

Prowadzę kilka aktywnych firm związanych z nieruchomościami pod parasolem Home Whisperers. Jestem praktykiem, a dzięki setkom projektów, w których uczestniczyłam, zebrałam szerokie i głębokie doświadczenie, pozwalające mi prowadzić ten biznes w naprawdę dochodowy sposób.

Marzenia sprzed kilku lat, spełniły się nawiązką i obudziły we mnie poczucie ważnej misji. Pomimo pokusy, nie chcę wieść życia rentierki. Wolę wykorzystać wirującą we mnie energię, aby odcisnąć swój ślad. Dlatego dzielę się wiedzą i doświadczeniem, aby pomóc innym osiągnąć finansową niezależność, a także pomagać lokalnej społeczności, tworząc miejsca pracy i przyjemne warunki do życia.

Marta Baczewska-Golik

Pośredniczka nieruchomości, podcasterka, właścicielka agencji Ruszamy Nieruchomości, inwestorka oraz połowa duetu Kobieca Strona Inwestowania. Ma kreatywne, innowacyjne podejście do biznesu i wie, jak wykorzystać nowe technologie. Zawsze kieruje się zasadą win-win.

Na pierwszych transakcjach w nieruchomościach zarabiałam już na studiach w 2003 roku. 

Wyobraźnia rozbudzona książkami inwestorów i pierwsze sukcesy, sprawiły, że szybko zmieniłam ścieżkę kariery, aby ruszać nieruchomości.

W branży pracowałam na różnych stanowiskach, dzięki czemu mam szerokie kompetencje i tak dobrze rozumiem wszystkie strony interesów. Własną agencję otworzyłam podczas największego kryzysu na rynku wbrew zdrowemu rozsądkowi. Dzięki umiejętności kreowania okazji inwestycyjnych, był to strzał w dziesiątkę!

Mam koncie transakcje o wartości 100 mln złotych, 6 kursów online, ponad 30 webinarów, 100 odcinków podcastu oraz wiele inspirujących wystąpień.

 

Aktywuj dostęp do nagrań z seseji „Jak radzić sobie w czasach kryzysu?”:

Udział w części szkoleniowej – 90 min.

 • Nagrania z sesji merytorycznej.
 • Nagrania z sesji Q&A.
 • Łącznie ok 3h nagrań.
 • Dostęp na rok z możliwością przedlużenia.
 • Nielimitowana ilość odtworzeń materiału.
 • PRZEDSPRZEDAŻ: dostęp od 8 kwietnia 2020

Cena: 297 zł

Gdzie będziesz, kiedy życie wróci do normy?

Tak, jak wszystko, ten kryzys przeminie. Wkrótce będzie lepiej. Ale pytanie brzmi, gdzie Ty wtedy będziesz?

Będziesz przymierzać się do swojej pierwszej inwestycji? Będziesz odbudowywać zrujnowanie portfolio i przepływy pieniędzy w biznesie? Będziesz nastawiony negatywnie do nieruchomości?

A może chcesz być wtedy osobą, która poradziła sobie w najtrudniejszym momencie, więc z łatwością poradzi sobie na rosnącym rynku? Może sukcesem będzie zachowanie swojego portfolio nieruchomosci i przepływów, aby kontynuować rozwój biznesu?

To naprawdę nie koniec nieruchomości. Dla tych, którzy się zaadaptują do warunków i zaktualizują strategię, to może być czas zarabiania i poczucia bezpieczeństwa finansowego!

Nie pozwól, aby wszechobecna panika niszczyła Twoje plany i biznes!