Pobierz wzory maili, jakie stosujemy w naszym biznesie, w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej!

Jednym z kluczy do automatyzacji najmu na doby – i przekształcenia tego dochodowego biznesu w pasywny dochód jest uproszczenie komunikacji z gośćmi.

Sprawna komunikacja jest niezbędne aby system samodzielnego meldowania się gości działał na autopilocie.

 

Sekwencję maili warto przygotować zawczasu i ustawić automatyczną wysyłkę do klientów.

Pobierz wzory maili, jakie stosujemy w naszym biznesie, w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej!

Marta Baczewska-Golik

Podcaster & Agent Nieruchomości

Marta Baczewska-Golik, przedsiębiorca, właścicielka agencji nieruchomości, autorka podcastu Ruszamy Nieruchomości. Pośredniczyła w transakcjach o wartości blisko 80 mln zł dzięki czemu zdobyła ogromną wiedzę i doświadczenie na temat rynku nieruchomości oraz aspektów prawnych.

Z powodzeniem podnajmowała i zarządzała apartamentami w Sopocie o wartości 8 mln zł. Jest mistrzem w układaniu biznesu tak, aby móc pozwolić sobie na długie wakacje, podróże, oraz czas dla najbliższych. Zawsze dąży do sytuacji WIN-WIN.

Zawsze dąży do sytuacji, z których każdy wychodzi wygrany zarówno w pracy jak i w życiu.

Marta Smith

Marta Smith, inwestorka, zarządca nieruchomości. Z powodzeniem udało jej się zbudować portfel nieruchomości w postaci dwóch Hoteli, 20 własnych domów na wynajem krótko i długo terminowy w UK, oraz kilkunastu domów i mieszkań do zarządzania w podnajmie.

Jest praktykiem rynku i już dziś gdyby chciała mogłaby spokojnie wieść życie rentierki. Jednak jej energia, chęć dzielenia się wiedzą i doświadczeniem oraz wpływanie pozytywnie na lokalną społeczność poprzez tworzenie nowych miejsc pracy są dla niej jak turbina, której nie może powstrzymać.

Często o sobie mówi, że zaczynając inwestować chciała uzyskać wymarzony dochód pasywny by móc podróżować po świecie, a dzisiaj to coś znacznie więcej. Cieszy ją przede wszystkim fakt, że jej działalność przynosi korzyści materialne dla wielu osób nie tylko dla niej samej.