Kiedy myślałam o tym, żeby zostać pośrednikiem nieruchomości wydawało mi się, że to jest szalenie trudne. Potrzebuję do tego ogromnej wiedzy i doświadczenia.

Wyobrażałam sobie, że pozyskanie pierwszych klientów graniczy z cudem, a tymczasem wszystko to okazało się tylko częściową prawdą.

 

 

Kiedy myślałam o tym, żeby zostać pośrednikiem nieruchomości wydawało mi się, że to jest szalenie trudne. Potrzebuję do tego ogromnej wiedzy i doświadczenia.

Wyobrażałam sobie, że pozyskanie pierwszych klientów graniczy z cudem, a tymczasem wszystko to okazało się tylko częściową prawdą.

 

 

Po pierwsze:
Wiedzę zdobywam cały czas. Jest to proces ciągłej nauki i poszerzania własnych horyzontów. W branży nieruchomości nikt nie ma 100% wiedzy na temat wszystkiego. Tego się uczysz na szkoleniach, kursach ale przede wszystkim w praktyce.

Po drugie:
Z zaufaniem klientów jest jak z wiedzą. Jest to również proces ciągły, jednak możesz zdecydowanie przyśpieszyć poprzez przemyślane działania i strategiczne podejście do budowania własnej marki!

Rozmawiam z wieloma osobami, które myślą o rozpoczęciu pracy agenta lub otworzeniu własnej agencji, ale paraliżuje ich strach:
– czy zarobię na utrzymanie rodziny
– co będzie jak zrezygnuje z pracy, a tutaj mi nie pójdzie jak sobie to wyobrażałam
– przecież bez doświadczenia żaden klient nie będzie chciał ze mną nawiązać współpracy
– jak mam przekonać do siebie klienta, kiedy czuję, że wciąż mi brakuje kompetencji
– chciałabym, ale boję się dzwonić do obcych osób i to mnie strasznie blokuje przed rozpoczęciem

Lista obaw jest ogromna, a potrzeba nowych pełnych pasji i determinacji agentów na rynku jeszcze większa!

Powstaje więc pytanie jak pokonać te wszystkie obawy i zacząć działać?

 

Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Nie jesteś sama! Nie jesteś sam!
Nikt się agentem nieruchomości nie urodził i każdy z nas mierzył się z podobnymi demonami w głowie!

Pamiętając dokładnie jak to było postanowiłyśmy pomóc wam wystartować i przełamać wszelkie obiekcje. Stworzyłyśmy cykl 4 szkoleń, które dadzą Ci konkretne narzędzia do tego, by przestać myśleć i zacząć działać! Bo jak nie teraz to kiedy? Właśnie teraz jest najlepszy czas, by przygotować swój warsztat pracy, bo za chwilę na rynku będzie brakować rąk do pracy. Jeżeli będziesz gotowy/gotowa to na brak zleceń uwierz mi nie będziesz narzekać.

Skąd to wiemy? Wynika to z prostej analizy. Nieruchomość to dobro pierwszej potrzeby. Każdy potrzebuje dachu nad głową, a do naszego kraju napłynęło mnóstwo ludzi, którzy gdzieś te swoje potrzeby będą musieli realizować. Rynek najmu już się niesamowicie ruszył. Za chwile jedni Polacy będą kupować nieruchomości na wynajem chroniąc swoje oszczędności przed inflacją, a drudzy sprzedawać ze względu na brak możliwości obsługi coraz to droższych kredytów. Pomoc w wyszukiwaniu mieszkań, najemców, zarządzaniu najmem będzie nieoceniona. Pomoc w sprzedaży mieszkań również.

Myślisz o wejściu na rynek nieruchomości od dłuższego czasu? To jest idealny moment na budowanie swojej marki. Przygotowanie zaplecza do obsługi ogromnej ilości klientów!

 

To, co gotowy/gotowa do akcji? Zapisz się na cykl 4 bezpłatnych szkoleń, które pomogą zbudować Ci Twoją markę i pozyskać pierwszych klientów!

Jak od zera wystartować w pośrednictwie nieruchomości?

Wszystkie 4 szkolenia odbywać się będą online. Pierwsze 3 części w dniach 12-14 kwietnia 2022 o godzinach 13:00 – 14:00,

W tych dniach omówimy następujące zagadnienia:

  • 12.04. Jak w 3 miesiące wystartować jako Agent Nieruchomości?
  • 13.04. Jak skutecznie i szybko pozyskać pierwszych klientów?
  • 14.04 Jak szybko zbudować markę osobistą i zaufanie klientów?

Cykl szkoleń zakończymy webinarem, na którym podzielimy naszymi sposobami na pozyskiwanie klientów bez wykonywania zimnych telefonów!

Jak pozyskać pierwszego klienta do agencji nieruchomości bez zimnych telefonów?

19.04. godz: 19:00

Jeżeli marzysz o pozyskiwaniu klientów, ale nie chcesz wykonywać tzw. zimnych telefonów.

Boisz się, że to jedyny sposób na pozyskanie pierwszych klientów.

Czujesz duży dyskomfort dzwoniąc do obcych osób, które nie czekają na twój telefon…

Jeżeli odpowiedziałeś TAK na którekolwiek powyższe stwierdzenie wówczas nie może cię zabraknąć na szkoleniu webinarowym 19 kwietnia o godzinie 19:00!

Na spotkaniu:

  • Poznasz nowe strategie na “ocieplenie” zimnych kontaktów
  • Dowiesz się jak my pozyskałyśmy naszych pierwszych klientów i jak zrobiłybyśmy to dzisiaj mając to doświadczenie jakie mamy.
  • Dowiesz się jak sprawić, aby to klientowi zależało na współpracy z Tobą, a nie na odwrót!

Możesz założyć własną agencję nieruchomości.

Tak po prostu.

Jednoosobową, zatrudniającą agentów, z minimalnymi ambicjami generowania przepływów na określonym przez Ciebie poziomie, albo z założeniem rozwoju i podbicia lokalnego rynku.

Ty decydujesz. My już tak działamy.

Zobacz czy warto! Przeczytaj opinie osób, które wzięły udział w cyklu szkoleń!

Dużo przydatnej wiedzy i sympatyczne prowadzące 🙂

Patrycja

Jak zaczynać przygodę z nieruchomościami to tylko w takim towarzystwie! Świetne dziewczyny, niezwykle otwarte i przygotowane. Do tego z poczuciem humoru i naturalnym luzem. Polecam serdecznie szkolenia, publikacje i obserwowanie tych dwóch niesamowitych kobiet 🙂 Dla mnie kontakt z nimi to zawsze spora dawka wiedzy, inspiracji i zachęta do działania.

Dominika Suchomska-Dałek

Marta i Maria przygotowały wyzwanie pozwalające w końcu ruszyć z miejsca, myślę, że nawet najbardziej zastanym i pełnym obaw uczestnikom. Wyzwanie to duża dawka wiedzy, skupiająca się na kompleksowym podejściu do zawodu agenta nieruchomości. Dziewczyny skupiły się nie tylko na przepracowaniu swoich mentalnych blokad, przekonań, lecz także na aspekcie marketingowym oraz zebraniu kontaktów, dzięki którym możemy zrealizować nasze pierwsze transakcje. Całość przemyślana w szczegółach. Polecam!

Karolina

Fajnie było posłuchać dwie zafascynowane babki swoją pracą. Dawno nie spotkałam się z kimś tak pozytywnie zakręconym na punkcie swojej roboty 🙂

Ola

Fantastyczny webinar, Marta i Maria skupione na przekazaniu jak najwięcej informacji dla początkujących agentek/agentów, doświadczenie Marty oraz fakt, że Maria weszła na rynek niedawno dało mi poczucie, że wszystko jest możliwe, merytoryka oraz poczucie, że są zwykłymi kobietami robiącymi fajne biznesy mówi mi: działaj, jesteś jak One. 

Joanna Walkowiak

Polecam wyzwania Kobiecej Strony Inwestowania oraz Kierunek Nieruchomości. Dziewczyny dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Profesjonalnie przygotowały materiały do wyzwania, a pytania, które zadały skłaniają do refleksji i przemyśleń.

Marta

Poznaj nas!

Marta Baczewska-Golik

Nazywam się Marta Baczewska-Golik i od 2008 roku wykonuję zawód agenta nieruchomości i podobnie jak Ty teraz zaczynałam w czasie światowego kryzysu. Nic nie było pewne. Banki zatrzymały kredytowanie nieruchomości. Popyt drastycznie spadł, a nieruchomości sprzedawały się długimi miesiącami a nawet latami. Z własnego doświadczenia powiem Ci, że pomimo wysiłku i trudu to była moja najlepsza decyzja, aby zacząć w pośrednictwie właśnie wtedy. Pewnie zastanawiasz się dlaczego. Powód jest prosty.

Gdybym wtedy nie zaczęła, dziś nie byłabym w tym miejscu, w którym jestem dzisiaj. To właśnie tamten czas wymusił na mnie poszukiwania kreatywnych rozwiązań. Studiowania marketingu. Eksplorowania internetu i Social Mediów aby docierać do klientów. Kiedy wszystko się sprzedaje za pstryknięciem ręki nie musisz się wysilać, ale kiedy coś nie idzie to jest to moment, w którym się uczysz najwięcej!

Trudne czasy faktycznie spowalniają rynek, jednak kiedy dopiero startujesz to jest to moment w którym masz czas na naukę i przygotowanie się na “złote” czasy. I powiem Ci z całą pewnością, że te “złote” czasy nadejdą z całą pewnością tylko pytanie gdzie TY będziesz? Czy będziesz gotowa no robienie wielu transkacji jednocześnie czy dopiero zaczniesz się uczyć od podstaw?

W 2012 roku podjęłam decyzję, że już nie będę wykonywać zimnych telefonów i prosić klientów, aby powierzyli mi swoją nieruchomość na sprzedaż na zasadach wyłączności. To był punkt zwrotny w mojej pracy!

Zadecydowałam, że zrobię wszystko, aby to klienci zabiegali o współpracę ze mną, a nie na odwrót. Ta decyzja zmieniła wszystko w mojej pracy jako Agent Nieruchomości! Do dnia dzisiejszego zlecenia płyną, a ja wybieram z kim chcę pracować.

 

Maria Niemir-Błaszak

Nazywam się Maria Niemir-Błaszak, a marketing, sprzedaż oraz przedsiębiorczość płyną we mnie “jak krew w żyłach”. Jestem absolwentką I edycji programu Ruszamy Agencje Nieruchomości i mentoringu Marty Baczewskiej-Golik, dzięki którym jestem bliska spełnienia celu 10 MLN PLN wartości ofert w obsłudze.

Z zasady nie wykonuję zimnych telefonów. Miłośniczka checklist i zwinnych metod zarządzania projektami, co przekłada się na tworzenie skutecznych systemów działania w agencji.

Zapisz się na bezpłatny cykl szkoleń i DODATKOWO pobierz bezpłatną check listę 10 kroków, by wystartować w zawodzie agenta nieruchomości!

 

© Kobieca Strona Inwestowania 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone