Kiedy myślałam o tym, żeby zostać pośrednikiem nieruchomości wydawało mi się, że to jest szalenie trudne. Potrzebuję do tego ogromnej wiedzy i doświadczenia.

Wyobrażałam sobie, że pozyskanie pierwszych klientów graniczy z cudem, a tymczasem wszystko to okazało się tylko częściową prawdą.

Po pierwsze:
Wiedzę zdobywam cały czas. Jest to proces ciągłej nauki i poszerzania własnych horyzontów. W branży nieruchomości nikt nie ma 100% wiedzy na temat wszystkiego. Tego się uczysz na szkoleniach, kursach ale przede wszystkim w praktyce.

Po drugie:
Z zaufaniem klientów jest jak z wiedzą. Jest to również proces ciągły, jednak możesz zdecydowanie przyśpieszyć poprzez przemyślane działania i strategiczne podejście do budowania własnej marki!

Jeżeli chodzi Ci po głowie od dłuższego czasu, by rozpocząć swoją przygodę w pośrednictwie nieruchomości mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Już niedługo poprowadzimy 3 – częściowe szkolenie:

 

Jak od zera wystartować w pośrednictwie nieruchomości?

 

3-dniowe szkolenie odbywać się będzie online w dniach 3-5 listopada 2021 o godzinie 9:00

W poszczególnych dniach omówimy następujące zagadnienia:

  • Jak w 3 miesiące wystartować jako Agent Nieruchomości?
  • Jak skutecznie i szybko pozyskać pierwszych klientów?
  • Jak szybko zbudować markę osobistą i zaufanie klientów?

Poznaj nas!

Marta Baczewska-Golik

Nazywam się Marta Baczewska-Golik i od 2008 roku wykonuję zawód agenta nieruchomości, a w 2012 roku podjęłam decyzję, że już nie będę wykonywać zimnych telefonów i prosić klientów, aby powierzyli mi swoją nieruchomość na sprzedaż.

Zadecydowałam, że zrobię wszystko, aby to klienci zabiegali o współpracę ze mną, a nie na odwrót. Ta decyzja zmieniła wszystko w mojej pracy jako Agent Nieruchomości! Do dnia dzisiejszego zlecenia płyną, a ja wybieram z kim chcę pracować.

Maria Niemir-Błaszak

Nazywam się Maria Niemir-Błaszak, a marketing, sprzedaż oraz przedsiębiorczość płyną we mnie “jak krew w żyłach”. Jestem absolwentką I edycji programu Ruszamy Agencje Nieruchomości i mentoringu Marty Baczewskiej-Golik, dzięki którym jestem bliska spełnienia celu 10 MLN PLN wartości ofert w obsłudze.

Z zasady nie wykonuję zimnych telefonów. Miłośniczka checklist i zwinnych metod zarządzania projektami, co przekłada się na tworzenie skutecznych systemów działania w agencji.

Kinga Lalowicz

Nazywam się Kinga Lalowicz i jestem prawniczką specjalizującą się w prawie nieruchomościowym. Jestem praktykiem obrotu nieruchomościami i mam “życiowe” podejście do zagadnień prawnych. Stworzyłam wzory umów, z których mogą korzystać Kursanci. Konsultowałam również listy dokumentów i zagadnienia prawne pojawiające się w treści Kursu.

Możesz mieć pewność, że na kursie nie otrzymasz “suchej” teorii żargonem prawniczym, tylko praktyczne zagadnienia wytłumaczone w przystępny sposób, które wykorzystasz od początku działania Twojej agencji.

Zapisz się na bezpłatny cykl szkoleń i pobierz bezpłatną check listę 10 kroków, by wystartować w zawodzie agenta nieruchomości!

 

© Kobieca Strona Inwestowania 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone