Szukasz sposobu na szybkie pomnożenie lub zbudowanie kapitału?
Zapisz się na 3-dniowe bezpłatne szkolenie:
Jak kupować i odsprzedawać nieruchomości z dużym zyskiem!

Złota zasada handlu mówi: kupuj tanio – sprzedaj drożej i zgodnie z tym przesłaniem działaj na rynku nieruchomości, a zarobienie pierwszego miliona nie będzie trwało długo!

Zastanawiasz się pewnie dlaczego akurat warto handlować nieruchomościami? Powód jest banalnie prosty, bo to dobro pierwszej potrzeby i co najważniejsze wysokiej wartości, co oznacza, że twoja marża równie wysoka.

Pomyśl tylko jeżeli średnia marża w handlu kształtuje się na poziomie 15-30% w zależności od branży to zastanów się czy lepiej mieć ten procent od kwoty kilkudziesięciu czy nawet kilkuset złotych, czy od kilkuset tysięcy złoty? Pewnie w głowie już wykonujesz proste zadanie matematyczne 20% ze 100 zł to zaledwie 20 zł, a ze 100 tys zł to już brzmi ciekawej bo wychodzi 20 tys zł!

Brzmi interesująco? To czytaj dalej!

Czym jest Flipowanie nieruchomości?

To nic innego jak bardzo prosty proces w którym:

  • Kupujesz okazyjnie nieruchomość
  • Dodajesz jej wartości poprzez remont
  • Odsprzedajesz z zyskiem

To naprawdę jest banalnie proste choć wcale nie oznacza, że łatwe w wykonaniu! Dlaczego? Bo trzeba wiedzieć jak znaleźć lub stworzyć sobie okazję inwestycyjną, co zrobić by realnie podnieść wartość rynkową i na koniec skutecznie znaleźć na nią klienta, który zapłaci oczekiwaną przez nas cenę!

Jeżeli potencjalne zyski przykuły twoją uwagę, to może warto poświęcić odrobinę czasu, by zgłębić temat i dowiedzieć się jak to zrobić?

Dobra wiadomość jest taka, że w dniach 26 – 28 września będziesz mieć możliwość zupełnie bezpłatnie zdobyć wiedzę jak zrealizować swoją pierwszą inwestycję!

Zapisz się, aby wziąć udział:

Nie zwlekaj, bo ilość miejsc ograniczona, a nagrania będą dostępne tylko dla osób zapisanych na listę przez 48h! Dlatego zapisz się na szkolenie już teraz i najlepiej bądź z nami na żywo by mieć możliwość dopytać o każdy szczegół!

Przez 3 dni na żywo poprowadzimy codziennie o 18:00 poprowadzimy szkolenie, z którego w każdym kolejnym dniu dowiesz się:

  • ZJak znaleźć okazję inwestycyjną?
  • ZJak wyremontować by podnieść wartość rynkową?
  • ZJak szybko ją sprzedać, by zrealizować swój zysk?

26-28 września 2021 | Codziennie o 18:00

Zapisz się na wyzwanie i bądź z nami na żywo!

Każdego dnia otrzymasz zeszyt z zadaniami, dzięki którym wejdziesz na rynek przygotowany do zrobienia swojej pierwszej transakcji!

Ucz się od praktyków!

Marta Baczewska-Golik

Pośredniczka nieruchomości, podcasterka, właścicielka agencji Ruszamy Nieruchomości, inwestorka oraz założycielka Kobiecej Strony Inwestowania. Ma kreatywne, innowacyjne podejście do biznesu i wie, jak wykorzystać nowe technologie. Zawsze kieruje się zasadą win-win.

Na pierwszych transakcjach w nieruchomościach zarabiałam już na studiach w 2003 roku. Wyobraźnia rozbudzona książkami inwestorów i pierwsze sukcesy, sprawiły, że szybko zmieniłam ścieżkę kariery, aby ruszać nieruchomości.

W branży pracowałam na różnych stanowiskach, dzięki czemu mam szerokie kompetencje i tak dobrze rozumiem wszystkie strony interesów. Własną agencję otworzyłam podczas największego kryzysu na rynku wbrew zdrowemu rozsądkowi. Dzięki umiejętności kreowania okazji inwestycyjnych, był to strzał w dziesiątkę! Mam koncie transakcje o wartości 100 mln złotych, 6 kursów online, ponad 30 webinarów, 100 odcinków podcastu oraz wiele inspirujących wystąpień.

 

Grzegorz Tomiak

Grzegorz Tomiak jest ekonomistą, menadżerem z ponad 25 letnim stażem w zarządzaniu przedsiębiorstwami oraz prezesem zarządu i dyrektorem generalnym spółki akcyjnej.

Od ponad roku zajmuje się wraz z żoną Teresą inwestowaniem w nieruchomości pod marką „Mieszkaj ładnie w Bielsku-Białej”. Dotychczas zrealizował z sukcesem dziewięć projektów inwestycyjnych w Bielsku-Białej w modelu kupno /remont / sprzedaż mieszkania.

Nowy biznes prowadzą w sposób systemowy w ramach spółki prawa handlowego. Plany na dalszy rozwój biznesu obejmują flipowanie, podnajem oraz małe inwestycje deweloperskich.

Ma przepis na przygotowanie ofert i marketing, dzięki którym znajduje klientów na pierwszym dniu otwartym. Jeżeli słyszysz gong to wiedz, że potwierdziła transakcję.

Absolwentka pierwszej edycji RAN i mentoringu, która jest żywym przykładem na to, że można pozyskać klientów i zacząć zarabiać na pośrednictwie niezależnie od doświadczenia, działając na własnych zasadach i bez „zimnych telefonów”.

Zapisz na cykl 3 bezpłatnych szkoleń i dowiedz się, jak zaplanować swój pierwszy flip!

© Kobieca Strona Inwestowania 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone