Zapraszamy Cię na webinar

Jak przygotować nieruchomość do sprzedaży?

Zobacz, czego się nauczysz, biorąc udział w szkoleniu:

Zarejestruj się na szkolenie, aby obejrzeć je bezpłatnie ze swojego domu:

Czwartek, 1 października 2020 | Start: 21:00 PL / 20:00 UK | udział bezpłatny

Na webinarze powiemy Ci:

  • ZJak formalnie przygotować się do sprzedaży nieruchomości?
  • ZJak sprawdzić księgę wieczystą nieruchomości?
  • ZJak przygotować mieszkanie do sprzedaży, aby zachęcało klientów?
  • ZCo to jest i jak łatwo zrobić homestaging?
  • ZJak zrobić dobrą sesję zdjęciową?

Osoby, które zapiszą się na webinar dostaną od nas bezpłatnie gotową listę dokumentów, które są niezbędne do sprzedaży mieszkania.

Sprzedaż mieszkania wcale nie jest prostą sprawą. Trzeba zająć się dokumentami i wieloma formalnościami, zrobić odpowiednią ofertę i przede wszystkim znaleźć klienta.

Masz dwa wyjścia: zlecić wszystko agentowi nieruchomości albo zrobić to wszystko samemu. Uwierz nam, że przy odrobinie wiedzy i chęci dasz radę.

Pamiętaj jednak, że lepiej do tego procesu odpowiednio się przygotować! Jeśli nie chcesz, aby Twoje ogłoszenie utknęło na jakimś portalu, a ty bez sensu będziesz tracić co miesiąc kilkaset złotych za jego odnowienie, to weź udział w naszym webinarze.

Przygotuj swoje mieszkanie i ofertę od razu profesjonalnie, unikając wielu błędów na początku, a zobaczysz , że szybko i zyskownie sprzedasz swoje mieszkanie lub dom.

PROWADZĄCE WEBINAR:

Marta Baczewska-Golik

Pośredniczka nieruchomości, podcasterka, właścicielka agencji Ruszamy Nieruchomości, inwestorka oraz połowa duetu Kobieca Strona Inwestowania. Ma kreatywne, innowacyjne podejście do biznesu i wie, jak wykorzystać nowe technologie. Zawsze kieruje się zasadą win-win.

Na pierwszych transakcjach w nieruchomościach zarabiałam już na studiach w 2003 roku. 

Wyobraźnia rozbudzona książkami inwestorów i pierwsze sukcesy, sprawiły, że szybko zmieniłam ścieżkę kariery, aby ruszać nieruchomości.

W branży pracowałam na różnych stanowiskach, dzięki czemu mam szerokie kompetencje i tak dobrze rozumiem wszystkie strony interesów. Własną agencję otworzyłam podczas największego kryzysu na rynku wbrew zdrowemu rozsądkowi. Dzięki umiejętności kreowania okazji inwestycyjnych, był to strzał w dziesiątkę!

Mam koncie transakcje o wartości 100 mln złotych, 6 kursów online, ponad 30 webinarów, 100 odcinków podcastu oraz wiele inspirujących wystąpień.

 

Lidia Trzeciakiewicz

Agentka nieruchomości oraz inwestorka, kobieta po przejściach biznesowych, bolesnych lekcjach i ciekawych sukcesach. Nazywa się seryjnym przedsiębiorcą, bo nieruchomości to jej kolejna branża, ale teraz czuje się jak ryba w wodzie. 

Wcześniej twórczyni własnej ekologicznej marki odzieżowej oraz współwłaścicielka firmy produkujące zdrową żywność do supermarketów. Obecnie zajmuje się z ogromną pasją nieruchomościami. Ma firmę zarządzającą remontami oraz agencję nieruchomości. Stworzyła własny model sprzedaży mieszkań w 5 krokach, dzięki któremu klienci szybko i za satysfakcjonującą cenę sprzedają swoje nieruchomości. 

Jej pasją są remonty, szczególnie te generalne, gdzie można od podstaw wszystko zaprojektować. Tworzenie funkcjonalnych, estetycznych przestrzeni, a  także przygotowywanie nieruchomości do sprzedaży to jej prawdziwy konik. 

Prywatnie spełniona kobieta w ciągłej podróży zwanej życiem:) 

Nie zwlekaj i zapisz się na webinar, który zaplanowałyśmy dla Ciebie!

© Kobieca Strona Inwestowania 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone