Dochód pasywny – Święty Graal? Czy jednak jest to możliwe?

To ten dochód, który w jakiś magiczny sposób pojawia się na Twoim koncie, kiedy ty delektujesz się drinkiem z palemką na plaży? Nasz słowniczek pojęć inwestycyjnych pozwoli Ci dojść do tego etapu.

Obrazki z internetu: plaża, palmy, hamak, drinki i TY… i uwaga nie na wakacjach, tylko po prostu tak żyjesz. Nigdzie się nie spieszysz, nic nie musisz robić. Od czasu do czasu włączysz komputer by tam coś w nim porobić przez chwile i już. Kto by tak chciał? Palec do budki!!!!

Takie życie wyobrażamy sobie jak myślimy o dochodzie pasywnym. Na wszystko mnie stać i nic nie muszę robić. No, ale samo się to nie wydarzy. Nawet jeżeli takie życie jest możliwe to w jakiś sposób muszę to osiągnąć. Coś trzeba jednak zrobić wcześniej.

No dobrze, ale przecież każdy coś robi, ale nie każdy dochodzi do takiego stylu życia. To co właściwie trzeba robić, by uzyskiwać dochód ze swojej działalności nawet jak już przestanę pracować?

Żeby odpowiedzieć na to pytanie warto jest wrócić do początku i zastanowić się czym w ogóle jest ten dochód pasywny? Jakie są rodzaje i sposoby na uzyskanie takiego dochodu? Czy tylko nieruchomości mogą mi go dać? Czy są jakieś inne sposoby?

Zobacz nasze video, w którym odpowiadamy na te pytania. Jeżeli wizja zarabiania pasywnego Ci się spodoba to koniecznie zerknij też na ofertę naszych szkoleń. Nieruchomości niewątpliwie są drogą do zapewnienia sobie spokojnego życia bez zmartwień finansowych. Zerknij na szkolenie Pani Na Włościach. Tam znajdziesz wszystko czego potrzebujesz by rozpocząć budowanie swojej finansowej wolności.