Flagowy kurs Kobiecej Strony Inwestowania – ponad 500 zadowolonych absolwentek i absolwentów.

 

Zbuduj biznes w branży nieruchomości - oto gotowa instrukcja krok po kroku

+ specjalny dodatek ze strategiami i wiedzą na czas kryzysu

To najbardziej kompletny i poukładany zbiór wiedzy, jaki możemy Ci przekazać, aby Twoja droga do niezależności finansowej przebiegała zgodnie z planem.

Zostać rentierem… Zrobić deal i ustawić się na całe życie! Osiągnąć wolność finansową! Kto z nas nie ma takich marzeń?! Każdy chce żyć w dostatku, mieć wolny czas i realizować siebie.

Często te marzenia pojawiają się w naszych głowach, po lekturach książek lub kiedy usłyszymy spektakularny przykład. Niestety to, co zostaje w naszej głowie, to często przykład najlepszego deala, jaki ktoś zrobił (o innych nie opowiada) albo idea wolności finansowej. W obu przypadkach, zero konkretów, jak to zrobić.

Fajnie się o tym słucha i czyta, prawda? O wielkich portfolio nieruchomości i super okazjach inwestycyjnych. Ale na pewno też zauważasz, że przydałaby się dalsza część, czyli jakiekolwiek instrukcje czy wskazówki, pokazujące, co i jak możemy osiągnąć.

Zobacz, co nam udało się osiągnąć i zdecyduj czy chcesz dowiedzieć się, jak powtórzyć nasze efekty.

Marta Smith

W ciągu 4 lat od jednego małego domku po babci w Walii doszłam do 20 domów i 2 hoteli! W tym czasie wykonałam ponad 70 projektów inwestycyjnych, pozyskiwałam inwestorów, własnoręcznie remontowałam, sprzedawałam, reinwestowałam. A dzisiaj chętnie pokazuję innym, jak to robić.

 

Zobacz, co nam udało się osiągnąć i zdecyduj czy chcesz dowiedzieć się, jak powtórzyć nasze efekty.

Marta Smith

W ciągu 4 lat od jednego małego domku po babci w Walii doszłam do 20 domów i 2 hoteli! W tym czasie wykonałam ponad 70 projektów inwestycyjnych, pozyskiwałam inwestorów, własnoręcznie remontowałam, sprzedawałam, reinwestowałam. A dzisiaj chętnie pokazuję innym, jak to robić.

 

Ok, ok. Z domem po babci było łatwo na starcie, prawda? Wolisz historię od zera do miliona?

Marta Baczewska-Golik
Książka Kiyosakiego zaraziła mnie nieruchomościami, kiedy studiowałam politologię. Nie miałam żadnego kapitału. Po wielu trudnych i długich rozmowach, rodzice użyczyli mi zdolności kredytowej i kupiłam mieszkanie za 280 tys. złotych.

Wynajmowałam je przez 5 lat na długi i krótki termin, zarobiłam kilkadziesiąt tysięcy złotych. Wtedy na górce sprzedałam je za 950 tys. złotych. Zrobiłam to jako studentka bez wiedzy, doświadczenia i własnego kapitału.

Nie wierzysz w takie wzrosty cen?! Kiedy wiesz jak rozpoznać okazję inwestycyjną, wiesz kiedy kupić i kiedy sprzedać, to zawsze zarobisz!

Czy takie efekty są osiągalne dla każdego?!

TAK!

Oczywiście pod warunkiem, że wykonasz pracę, jaka stoi za każdym sukcesem. Sukcesy, o których śnimy, nie pojawiają się z dnia na dzień, to efekt regularnej pracy. Ale jeżeli ją wykonasz, sięgniesz po nagrodę! 

Nie ukrywamy, że zbudowanie biznesu w nieruchomościach to sporo pracy. Tak, jak droga do niezależności i wolności finansowej.  

Ale mamy też dobre wieści.

Nie musisz od razu rzucać się na najtrudniejsze wyzwania. Pokażemy Ci, jak krok po kroku zbliżać się do celu. Nawet, jeżeli na początku będą to małe kroki, szybko zwiększysz tempo, dzięki naszej wiedzy.

 

Kurs online “Pani na włościach”, czyli Twoja mapa do sukcesu w nieruchomościach

 

Najbardziej kompleksowy kurs o nieruchomościach, gdzie wyczerpująco omawiamy wszystko, co musisz wiedzieć. Krok po kroku.

Dokładnie omówione strategie

Wszystkie lekcje w kursie to wejście w głąb tematów tak, aby po obejrzeniu nie pozostały Ci żadne wątpliwości, a jedynie chęć do działania.

 

w

Praktyczne rady

Aby ułatwić Ci wdrażanie wiedzy w życie, w kursie znajdziesz wiele rad wynikających z doświadczeń. Nie każdy chce się nimi dzielić, a Ty na pewno nie masz ochoty uczyć się na własnych błędach.

 

Wyczerpujący materiał

Kurs, który otrzymasz to czwarta edycja “Pani na włościach”. Co oznacza, że omawialiśmy ten materiał kilkakrotnie dla różnych grup, za każdym razem go udoskonalając, omawiając dodatkowe elementy i usprawniając instrukcje.

 

Jaki będzie Twój zwrot z inwestycji?!

Większość szkoleń o zarabianiu na nieruchomościach to spory wydatek. Wiedza pozwalająca robić ogromne pieniądze jest wyceniana adekwatnie. Ale nie u nas. Cena kursu jest przystępna, aby dać Ci ogromny zwrot z inwestycji już na starcie! Kiedy zaczniesz działać, inwestycja w kurs zwróci Ci się wielokrotnie!

Oto przykładowe efekty absolwentek i absolwentów:

 • Sprzedaż mieszkania z zyskiem o 30 tys. większym niż zakładany.
 • Pierwsze zyskowne transakcje jeszcze w trakcie trwania kursu.
 • Pierwszy zyskowny flip w trakcie trwania kursu.


Twoje mentorki na drodze do zarabiania w branży nieruchomości

Marta Smith

Przygodę z nieruchomościami zaczęłam niewinnie. Marzył mi się pasywny przychód, abym mogła dużo podróżować. Jednak pochłonęły mnie bez reszty i pojawiły się miłe skutki uboczne!

W ciągu zaledwie 5 lat wykonałam ponad 100 projektów inwestycyjnych, które sprawiły, że udało mi się osiągnąć niezależność finansową przed 30! Dziś jestem właścicielką sieci butikowych hoteli i 20 domów w najem na długi termin oraz podnajmuję kilkanaście apartamentów w najmie na doby.

Prowadzę kilka aktywnych firm związanych z nieruchomościami pod parasolem Home Whisperers. Jestem praktykiem, a dzięki setkom projektów, w których uczestniczyłam, zebrałam szerokie i głębokie doświadczenie, pozwalające mi prowadzić ten biznes w naprawdę dochodowy sposób.

Marzenia sprzed kilku lat, spełniły się nawiązką i obudziły we mnie poczucie ważnej misji. Pomimo pokusy, nie chcę wieść życia rentierki. Wolę wykorzystać wirującą we mnie energię, aby odcisnąć swój ślad. Dlatego dzielę się wiedzą i doświadczeniem, aby pomóc innym osiągnąć finansową niezależność, a także pomagać lokalnej społeczności, tworząc miejsca pracy i przyjemne warunki do życia.

Marta Baczewska-Golik

Pośredniczka nieruchomości, podcasterka, właścicielka agencji Ruszamy Nieruchomości, inwestorka oraz połowa duetu Kobieca Strona Inwestowania. Ma kreatywne, innowacyjne podejście do biznesu i wie, jak wykorzystać nowe technologie. Zawsze kieruje się zasadą win-win.

Na pierwszych transakcjach w nieruchomościach zarabiałam już na studiach w 2003 roku. 

Wyobraźnia rozbudzona książkami inwestorów i pierwsze sukcesy, sprawiły, że szybko zmieniłam ścieżkę kariery, aby ruszać nieruchomości.

W branży pracowałam na różnych stanowiskach, dzięki czemu mam szerokie kompetencje i tak dobrze rozumiem wszystkie strony interesów. Własną agencję otworzyłam podczas największego kryzysu na rynku wbrew zdrowemu rozsądkowi. Dzięki umiejętności kreowania okazji inwestycyjnych, był to strzał w dziesiątkę!

Mam koncie transakcje o wartości 100 mln złotych, 6 kursów online, ponad 30 webinarów, 100 odcinków podcastu oraz wiele inspirujących wystąpień.

 

Kilka lat temu byłyśmy na Twoim miejscu. Oto nasze obecne wyniki:

Łóżek w najmie

Przeprowadzone remonty

Obrót w milionach PLN

Obrót w milionach funtów

Jaki będzie Twój zwrot z inwestycji czasu w oglądanie tego kursu online?!

Pokonasz wszelkie wymówki związane z finansami, blokujące Cię przed zarabianiem. Zamienisz je na zaradność, zapewniającą zyski.

Przygotujesz się na wszystkie okoliczności rynkowe, wiedząc, jak zastosować cały wachlarz strategii w praktyce.

Nauczysz się znajdować okazje inwestycyjne, rozpoznawać je i analizować ich opłacalność, aby wchodzić w najlepsze deale, a słabe omijać szerokim łukiem.

Dowiesz się, jak analizować lokalny rynek, aby dobrać najlepsze strategie inwestycyjne i uniknąć błędów “owczego pędu”

Poznasz legalne sposoby pozyskiwania kapitału. Pokażemy Ci jak skutecznie korzystać z tych oczywistych, jak i bardziej kreatywnych.

Dowiesz się jak zdobyć zaufanie inwestora, by zechciał sfinansować twój projekt.

Poznasz sposoby na szybkie dodanie wartości do nieruchomości poprzez remont czy przebudowę.

Zdobędziesz praktyczną wiedzę, jak zarządzać ekipą remontową i radzić sobie z remontowymi wyzwaniami.

Nauczysz się zamieniać zatęchłe rudery w maszynki do zarabiania pieniędzy!

4 modułu kursu, czyli wszystko, co musisz wiedzieć, aby zacząć zarabiać:

Moduł 1 – Jak wybrać strategię?
W tym module zaprezentujemy najważniejsze strategie inwestycyjne i pokażemy Ci, jak dobrać odpowiednią dla siebie, swojego lokalnego rynku i szerszej sytuacji ekonomicznej!

Dzięki tej wiedzy:

 • zmniejszasz ryzyko do minimum,
 • zapewniasz sobie wydajne działanie,
 • skupisz się na tym, co przyniesie Ci pieniądze.
Moduł 2 – Jak złapać okazję?
W tym module pokażemy, gdzie i jak szukać „perełek”, jak analizować nieruchomości, by określić co jest perełką, a co stratą czasu. Dowiesz się również, jak negocjować, żeby dopiąć „deala” i  nie przegapić prawdziwej okazji.

Dzięki tej wiedzy:

 • poznasz dokładne kroki do codziennej pracy,
 • zrozumiesz, jak odnaleźć się na rynku,
 • dokonasz najlepszych decyzji.
Moduł 3 – Jak znaleźć środki?
Z tego modułu dowiesz się, jak znaleźć fundusze i sfinansować zakup nieruchomości. Pokażemy Ci pomysłowe (ale legalne) sposoby na finansowanie inwestycji i udowodnimy, że wcale nie potrzeba ogromnego kapitału do wystartowania w nieruchomościach!

Dzięki tej wiedzy:

 • przyspieszysz swoje rezultaty, zamiast czekać,
 • zaczniesz gromadzić i powiększać kapitał,
 • zdobędziesz przyszłościowe kontakty.
Moduł 4 – Jak remontować?
W tym module nauczymy Cię, jak dodać wartości nieruchomości, czyli w praktyce jak ogarnąć remont, na co zwrócić uwagę, przy zakupie nieruchomości, jak rozmawiać językiem fachowców i jak zarządzać projektem, żeby wszystko szło jak po maśle!

Dzięki tej wiedzy:

 • unikniesz wtop i niedomówień przy remoncie,
 • odpowiednio zaplanujesz pracę i ocenisz ich wykonanie,
 • podniesiesz wartość nieruchomości.

Jak absolwenci i absolwentki “Pani na włościach” oceniają ten kurs i zdobytą wiedzę?!

Zrobiłam bardzo dokładny research i to, co było w kursie i już zarobiłam 30 000 zł! Ponieważ za tyle więcej nieruchomość została sprzedana.
Karolina

Polecam kurs każdej osobie, która chce się odnaleźć na rynku nieruchomości.

Iza

To co mi się tam podoba, jest tam po prostu wszystko. Wszystko czego potrzebujesz, żeby zacząć. Niezależnie czy chcesz kupić swoją nieruchomość dla siebie czy chcesz inwestować.
Marcin

Zdecydowanie polecam wszystkim. Szczególnie tym, którzy zastanawiają się czy to jest dla nich. Warto zacząć, nie uderzy po kieszeni, a będziecie mieć dawkę solidnej wiedzy od dziewczyn.

Zobacz relację z trzeciej inwestycji absolwentki „Pani na włościach”!

Renata Napierkowska:

Intensywny kurs “Pani na Włościach” to świetny początek, jeśli zainteresowałaś się tematem inwestowania w nieruchomości. W 4 modułach tematycznych Marta Smith i Marta Baczewska-Golik omawiają po kolei strategie inwestycyjne, wyszukiwanie okazji, remonty, rodzaje finansowania. Okazuje się, że potrzebna jest wiedza, żeby umiejętnie zdecydować o tym, jak inwestować i dopasować strategię inwestowania do własnych możliwości i do własnych celów. Dwie Marty kładą nacisk na poznanie motywacji – jakie są moje indywidualne wartości, dlaczego inwestowanie jest dla mnie atrakcyjne? Ja na przykład chciałabym, aby nieruchomości dawały mi środki i czas na realizowanie licznych zainteresowań, które chcę przekształcić w pasje. Na przykład chcę spełniać marzenia o długich podróżach. Dzięki kursowi wybierzesz swoją strategię na inwestowanie, nauczysz się analizowania okazji inwestycyjnych, będziesz wiedziała gdzie i jak szukać okazji i jak samodzielnie ocenić czy dana nieruchomość rzeczywiście jest “okazją”. Poznasz żargon, którym posługują się inwestorzy, brokerzy i agenci – będziesz rozumieć co do Ciebie mówią. Dwie Marty maja imponującą wiedzę na temat inwestycji, przekazują swoją wiedzę w przystępny sposób, odpowiadają na pytania uczestników i przywołują sytuacje ze swojego inwestorskiego doświadczenia – ich wiedza poparta jest konkretnymi przykładami. Jestem wdzięczna, że mogłam wziąć udział w kursie akurat wtedy, kiedy zainteresowałam się tematem inwestowania. Dostałam solidną wiedzę, wiele się nauczyłam, teraz planuję moją pierwszą inwestycję a zaraz potem następną. Dwie Marty, robicie świetną robotę!

Kasia Antończyk

Dzięki kursowi uprządkowałam swoją wiedzę i upewniłam się, że to co chcę zrobić to właściwy krok. Jeszcze w czasie trwania kursu kupiłam mieszkanie na „flipa”, właśnie jestem w trakcie remontu i mam nadzieję, że niebawem sprzedam je z zyskiem.

Ewelina Uljanicka

Mnie kurs zmotywował do konkretnego działania. Mam jedno mieszkanie w podnajmie na krótki termin, a od kwietnia drugie. Bardzo przydatne wzory umów.

Natalia Sosnowska

Kilkukrotnie, razem z mężem, braliśmy udział w darmowych webinarach prowadzonych przez Marty, i kiedy pojawiła się opcja wzięcia udziału w kursie Pani na Włościach, przez chwilę wahaliśmy się czy nam to potrzebne, czy to ma w ogóle sens? Ostatecznie ustaliliśmy, że jeśli teraz nie spróbujemy, nie skorzystamy z tej szansy, to dalej będziemy „gdybać”. Z perspektywy czasu wiemy, że była to świetna decyzja. Możliwość czerpania z wiedzy, doświadczonych w branży nieruchomości inwestorek, była tym czego potrzebowaliśmy. Kurs stał się naszym motorem napędowym do działania. Niesamowita wiedza, pasja, oraz energia z jaką spotkaliśmy się biorąc udział w kursie sprawiały, że z niecierpliwością czekaliśmy na kolejne moduły szkolenia. Świetna atmosfera, inspirujące historie, możliwość obcowania z osobami, które myślą w podobny sposób co my i szukają swojej drogi, innej niż praca na etacie sprawiły, że 4 tygodnie intensywnego szkolenia minęły w mgnieniu oka. Ponadto, możliwość uzyskania odpowiedzi na nurtujące nas pytania, w sesjach pytań i odpowiedzi prowadzonych na żywo, była tym czego potrzebowaliśmy. Od momentu zakończenia szkolenia mamy za sobą pierwszego flipa, oraz kolejne inwestycje w realizacji. Jeśli zastanawiacie się czy warto? Powiemy krótko: Warto!

Specjalny dodatek: szkolenie online:
„Jak radzić sobie w czasach kryzysu?”

Z sesji antykryzysowej dowiesz się:

 • O 3 najważniejszych rzeczach, które musi zrobić dzisiaj każdy inwestor.
 • Jak rzetelnie ocenić ryzyko w bezprecedensowej sytuacji, nie poddając się panice?
 • Jakie możliwości przyniesie inwestorom obecna sytuacja?
 • Jakie są zagrożenia i jak wyjść z nich obronną ręką?
 • Czy nieruchomosci to dobry sposób lokowania kapitału w obecnym klimacie?
 • Jak finansować nieruchomości, jeśli banki przykręcą kursem, a prywatni inwestorzy będą postrzegać nieruchomości jako ryzyko?
 • Jak przetrwać burzliwe czasy, jeśli już masz związany kapitał w nieruchomościach?
 • Nagrania z sesji merytorycznej o radzeniu sobie w kryzsie.
 • Nagrania z sesji Q&A
 • Łącznie ok 3h nagrań.
 • Dostęp na rok z możliwością przedlużenia.
 • Nielimitowana ilość odtworzeń materiału.

Normalna cena: 297 zł

 

Specjalny pakiet dla słuchaczy podcastu

RUSZAMY NIERUCHOMOSCI:

Pakiet SPECJALNY

1017 zł

KURS Pani na Włościach - roczny dostęp

Sesja "Jak radzić sobie w czasie kryzysu"

+ BONUSY:

Bezterminowy dostęp do comiesięcznych sesji pytań i odpowiedzi na żywo

Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku dla kursantów

Łączna wartość kursu i bonusów: 2300 zł
OSZCZĘDZASZ: 1580 zł

KUP ZE ZNIŻKĄ 50%!
Kod rabatowy: RN130

Sięgnij po mapę, zamiast szukać drogi w gąszczu “dobrych rad”

Jeżeli naprawdę chcesz wystartować z biznesem w nieruchomościach, dobrze w nim zarabiać, ale nie chcesz, aby osiągnięcie celu trwało lata i kosztowało Cię wiele straconego czasu i kasy, kup ten kurs.

Powstał po to, aby ułatwić ci każdy krok tak bardzo, jak to możliwe oraz przekazać Ci cały wachlarz strategii i praktycznych podpowiedzi. To kompendium naszej wiedzy, przekazane w poukładany sposób. Nie znajdziesz tego za darmo ani taniej w Internecie.

Kup dostęp do kursu i zbuduj dochodowe portfolio nieruchomości!

Najczęściej zadawane pytania

Czy kurs jest tylko dla kobiet?

Absolutnie nie! Choć idea kursu online o nieruchomościach powstała, by ułatwić kobietom udział w szkoleniu (bo nie muszą wychodzić z domu, jechać do innego miasta, załatwiać opieki nad dziećmi), to kurs jest otwarty zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Strategie, którymi się dzielimy są uniwersalne i płeć nie ma żadnego znaczenia w ich stosowaniu. W poprzednich dwóch edycjach “Pani na włościach” ponad 25% uczestników stanowili panowie.

Czy wystawiacie FV?
Tak. Prosimy tylko o uzupełnienie danych do FV w polach do tego przeznaczonych podczas zakupu. Przesyłanie ich wiadomością email może spowodować znaczne opóźnienie w wystawieniu FV.
Czy można zapłacić paypalem?
Tak. Płatności obsługuje tpay.com. Jest możliwość zrobienia przelewu lub płatności PayPal.
Kiedy i gdzie odbędzie się ten kurs?
Kurs jest w całości online i składa się z 4 modułów złożonych z lekcji video oraz z sesji pytań i odpowiedzi na żywo w zamkniętym pokoju webinarowym. Nie musisz wychodzić z domu, płacić za nocleg, ani jechać do innego miasta.
Jak długo ten kurs będzie dostępny?
Dostęp do kursu otrzymasz na rok. Czasowy dostęp do materiałów bardzo mobilizuje do przerabiania materiałów.

Na indywidualne prośby możemy przedłużyć Twój dostęp – w razie takiej potrzeby wyślij do nas email.

Czy kurs będę mógł obejrzeć w każdej chwili?
Tak, jak najbardziej. Kurs jest nagrany i zamieszczony na platformie do e-learningu. W każdej chwili możesz się zalogować i odsłuchać materiały.
Czy kurs dotyczy inwestowania w nieruchomości w UK czy w Polsce?
Strategie inwestycyjne z powodzeniem są do wykorzystania na obu rynkach. Opowiadając o poszczególnych rozwiązaniach nawiązujemy do Polski jak i do UK. Mamy doświadczenie z dwóch rynków i kurs jest oparty o nasze doświadczenie z tych dwóch rynków.
Czy po takim kursie już coś mogę zdziałać?
Oczywiście! I mamy nadzieję, że zaczniesz 🙂 Czekamy również na Twoją historię, chętnie jej wysłuchamy jak Ci idzie w nieruchomościach 🙂

Kilka takich historii znajdziesz w dziale z wywiadami na tej stronie.

Czy kurs nadaje się dla początkujących?
Jak najbardziej. Kurs jest nagrany w przystępny sposób dla każdego. Nawet jeżeli zupełnie nie masz doświadczenia w rynku nieruchomości wiele się nauczysz, a jak masz doświadczenie w nieruchomościach, ale stosujesz inną strategię to rozszerzysz swoje wiadomości.

PS.

Nadal zastanawiasz się czy warto inwestować w nieruchomości?! Może ta krótka, osobista historia jednej z nas pokaże Ci dodatkowy powód.

Kiedy splajtował mój biznes gastronomiczny i zostałam z 300 tysiącami złotych długu, a na dokładkę odszedł mój tata, w spadku pozostawiając firmę z zadłużeniem 2,5 mln złotych, nieruchomości dosłownie mnie uratowały!

Odbudowanie portfolio, które wtedy pomogło mi wyjść z 2,8 mln złotych długów zajmuje czas, ale to kwestia czasu. Dlatego uważamy, że nieruchomości to najlepsza polisa ubezpieczeniowa. I uwierz nam, nie chcesz, aby to był dom czy mieszkanie, w którym mieszka Twoja rodzina.

Poznaj biznes nieruchomości z nami i sprawdź, jak na tym zarobisz.

 

Kup pakiet za 50% ceny z kodem rabatowym RN130, dopóki jest dostępny!