Ile razy przekładałeś swój pierwszy krok inwestycyjny? Skądś to znasz?

Ile razy swój pierwszy krok inwestycyjny przekładałaś w kalendarzu? Bo nie teraz, bo jeszcze poczekam, a może potrzebuję większych umiejętności… Skądś to znasz? Podziel się w komentarzu.

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź: w jaki sposób i na którym etapie można pobrać dodatkowe opłaty takie jak opłata klimatyczna?

Uwaga! Od 1 lutego 2019 roku weszły spodziewane zmiany na Booking.com – i teraz od dodatkowych opłat też zapłacisz prowizję! To reakcja portalu na kombinacje niektórych operatorów, którzy ustawali bardzo niskie opłaty za dobę i pobierali wysokie dodatkowe opłaty za podatki i sprzątanie.

Na długą metę może to przynieść pozytywne rezultaty, a na pewno wyeliminuje to sztuczne pozycjonowanie na portalu (ustawianie dodatkowej wysokiej prowizji od bardzo niskiej stawki dobowej i odkuwanie się na dodatkowych opłatach).

Choć oczywiście nie obędzie się też bez negatywnych konsekwencji: niektórzy operatorzy słusznie oburzają się na bycie „inkasentem” dla Urzędu Miasta i obowiązek płacenia prowizji od podatku miejskiego / opłaty klimatycznej! A Wy, cieszycie się na te zmiany czy nie?

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak sobie poradzić z obawami to zachęcam Cię do zakupu nagrania szkolenia jakie prowadziłyśmy na żywo. W szkoleniu tym omawiamy jak działać gdy ogarnia Cię strach.

Kliknij poniżej i odbierz dostęp do szkolenia!