Bezpłatne wyzwanie online

Zaplanuj NAJLEPSZĄ DLA SIEBIE strategię  inwestowania w nieruchomości!

Poznaj TRÓJKĄT STRATEGII i kluczowe elementy, które musisz wziąć pod uwagę, aby zarabiać i unikać kosztownych błędów.

Zapisz się, aby wziąć udział:

Biorąc udział w wyzwaniu poznasz odpowiedzi na pytania:

  • ZJakie strategie pasują do Ciebie, Twoich oczekiwań i doświadczenia?
  • ZCo musisz wiedzieć o gospodarce podejmując decyzje finansowe?
  • ZJak przeanalizować lokalny rynek, aby dobrze wybrać nieruchomość?
  • ZOtrzymasz także 3 workbooki do planowania strategii.

Kto, w jakiej sytuacji i dlaczego powinien wziąć udział w wyzwaniu?!

Harmonogram WYZWANIA: zaplanuj strategię inwestycyjną

DZIEŃ 1: poniedziałek

  • 3 sierpnia 2020
  • Start: 10:00 PL / 9:00 UK (rano)

 

DZIEŃ 2: wtorek

  • 4 sierpnia 2020
  • Start: 10:00 PL / 9:00 UK (rano)

 

DZIEŃ 3: środa

  • 5 sierpnia 2020
  • Start: 10:00 PL / 9:00 UK (rano)

 

Zanim zwiążesz jakikolwiek kapitał w nieruchomościach, zaplanuj strategicznie swoje działania!

 

Jednym z podstawowych błędów, jakie popełniają początkujący inwestorzy jest kierowanie się „modą” i podążanie za daną strategią tylko dlatego, że ktoś inny (czasem w innym mieście) odnosi sukces używając właśnie tej strategii. W rezultacie, często wpadają w pułapkę, jakim jest wybór nieodpowiedniej strategii.

Nasze wyzwanie pomoże Ci zaplanować strategię, która:

N

Jest dostosowana do Twojego lokalnego rynku.

N

Jest na czasie i adekwatna do obecnej sytuacji gospodarczej.

N

Jest dostosowana do Twojego poziomu doświadczenia i umiejętności, a co najważniejsze – do Twoich życiowych i finansowych celów.

Poznaj nas!

Marta Baczewska-Golik

Nazywam się Marta Baczewska-Golik i od 2008 roku wykonuję zawód agenta nieruchomości i podobnie jak Ty teraz zaczynałam w czasie światowego kryzysu. Nic nie było pewne. Banki zatrzymały kredytowanie nieruchomości. Popyt drastycznie spadł, a nieruchomości sprzedawały się długimi miesiącami a nawet latami. Z własnego doświadczenia powiem Ci, że pomimo wysiłku i trudu to była moja najlepsza decyzja, aby zacząć w pośrednictwie właśnie wtedy. Pewnie zastanawiasz się dlaczego. Powód jest prosty.

Gdybym wtedy nie zaczęła, dziś nie byłabym w tym miejscu, w którym jestem dzisiaj. To właśnie tamten czas wymusił na mnie poszukiwania kreatywnych rozwiązań. Studiowania marketingu. Eksplorowania internetu i Social Mediów aby docierać do klientów. Kiedy wszystko się sprzedaje za pstryknięciem ręki nie musisz się wysilać, ale kiedy coś nie idzie to jest to moment, w którym się uczysz najwięcej!

Trudne czasy faktycznie spowalniają rynek, jednak kiedy dopiero startujesz to jest to moment w którym masz czas na naukę i przygotowanie się na “złote” czasy. I powiem Ci z całą pewnością, że te “złote” czasy nadejdą z całą pewnością tylko pytanie gdzie TY będziesz? Czy będziesz gotowa no robienie wielu transkacji jednocześnie czy dopiero zaczniesz się uczyć od podstaw?

W 2012 roku podjęłam decyzję, że już nie będę wykonywać zimnych telefonów i prosić klientów, aby powierzyli mi swoją nieruchomość na sprzedaż na zasadach wyłączności. To był punkt zwrotny w mojej pracy!

Zadecydowałam, że zrobię wszystko, aby to klienci zabiegali o współpracę ze mną, a nie na odwrót. Ta decyzja zmieniła wszystko w mojej pracy jako Agent Nieruchomości! Do dnia dzisiejszego zlecenia płyną, a ja wybieram z kim chcę pracować.

 

Maria Niemir-Błaszak

Nazywam się Maria Niemir-Błaszak, a marketing, sprzedaż oraz przedsiębiorczość płyną we mnie “jak krew w żyłach”. Jestem absolwentką I edycji programu Ruszamy Agencje Nieruchomości i mentoringu Marty Baczewskiej-Golik, dzięki którym jestem bliska spełnienia celu 10 MLN PLN wartości ofert w obsłudze.

Z zasady nie wykonuję zimnych telefonów. Miłośniczka checklist i zwinnych metod zarządzania projektami, co przekłada się na tworzenie skutecznych systemów działania w agencji.

Dołącz do wyzwania i poznaj zasady tworzenia silnej strategii inwestycyjnej, która pozwoli Ci zarabiać w każdych warunkach rynkowych!

© Kobieca Strona Inwestowania 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone