Bezpłatne wyzwanie online

Zaplanuj NAJLEPSZĄ DLA SIEBIE strategię  inwestowania w nieruchomości!

Poznaj TRÓJKĄT STRATEGII i kluczowe elementy, które musisz wziąć pod uwagę, aby zarabiać i unikać kosztownych błędów.

Zapisz się, aby wziąć udział:

Biorąc udział w wyzwaniu poznasz odpowiedzi na pytania:

  • ZJakie strategie pasują do Ciebie, Twoich oczekiwań i doświadczenia?
  • ZCo musisz wiedzieć o gospodarce podejmując decyzje finansowe?
  • ZJak przeanalizować lokalny rynek, aby dobrze wybrać nieruchomość?
  • ZOtrzymasz także 3 workbooki do planowania strategii.

Kto, w jakiej sytuacji i dlaczego powinien wziąć udział w wyzwaniu?!

Harmonogram WYZWANIA: zaplanuj strategię inwestycyjną

DZIEŃ 1: poniedziałek

  • 3 sierpnia 2020
  • Start: 10:00 PL / 9:00 UK (rano)

 

DZIEŃ 2: wtorek

  • 4 sierpnia 2020
  • Start: 10:00 PL / 9:00 UK (rano)

 

DZIEŃ 3: środa

  • 5 sierpnia 2020
  • Start: 10:00 PL / 9:00 UK (rano)

 

Zanim zwiążesz jakikolwiek kapitał w nieruchomościach, zaplanuj strategicznie swoje działania!

 

Jednym z podstawowych błędów, jakie popełniają początkujący inwestorzy jest kierowanie się „modą” i podążanie za daną strategią tylko dlatego, że ktoś inny (czasem w innym mieście) odnosi sukces używając właśnie tej strategii. W rezultacie, często wpadają w pułapkę, jakim jest wybór nieodpowiedniej strategii.

Nasze wyzwanie pomoże Ci zaplanować strategię, która:

N

Jest dostosowana do Twojego lokalnego rynku.

N

Jest na czasie i adekwatna do obecnej sytuacji gospodarczej.

N

Jest dostosowana do Twojego poziomu doświadczenia i umiejętności, a co najważniejsze – do Twoich życiowych i finansowych celów.

Szkolenie poprowadzą dla Was:

Marta Baczewska-Golik

Jako małe dziecko marzyła by zostać “businesswoman” pomimo, że nie bardzo wiedziała co to wtedy oznacza marzenie się spełniło. Przygodę z przedsiębiorczością rozpoczęła jeszcze będąc na studiach zajmując drugie miejsce w konkursie Gdyński Biznesplan, zakładając Fundację Active City, a następnie własną kawiarnię Puerto na gdańskiej starówce. 

Po drodze było sporo porażek, upadków a nawet bankructwo. Doświadczając wielu przykrych sytuacji w biznesie znalazła sposób na to jak poradzić sobie z każdą i iść do przodu pomimo strachu.

Nagrodą okazał się biznes w nieruchomościach, a następnie biznes online, który już dawno przekroczył milion przychodu. 

Jest zwolenniczką ciągłego rozwoju biznesowego i osobistego. Dziś wie, że prawdziwa radość i satysfakcja z biznesu płynie z wnętrza. Kiedy robisz to co kochasz i znasz biznesowe reguły gry pieniądze są naturalną tego konsekwencją. 

Mówi o sobie:

“Dojrzałam w pełni do tego, by dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. Pomagać ludziom budować biznesy ich marzeń, które pozwolą im stać się wolnymi ludźmi.”

 

Lidia Trzeciakiewicz

Agentka nieruchomości oraz inwestorka, kobieta po przejściach biznesowych, bolesnych lekcjach i ciekawych sukcesach. Nazywa się seryjnym przedsiębiorcą, bo nieruchomości to jej kolejna branża, ale teraz czuje się jak ryba w wodzie. Od niedawna partnerka Kobiecej Strony Inwestowania.

Wcześniej twórczyni własnej ekologicznej marki odzieżowej oraz współwłaścicielka firmy produkujące zdrową żywność do supermarketów. Obecnie zajmuje się z ogromną pasją nieruchomościami. Ma firmę zarządzającą remontami oraz agencję nieruchomości. Stworzyła własny model sprzedaży mieszkań w 5 krokach, dzięki któremu klienci szybko i za satysfakcjonującą cenę sprzedają swoje nieruchomości. 

Jej pasją są remonty, szczególnie te generalne, gdzie można od podstaw wszystko zaprojektować. Przygotowywanie nieruchomości do sprzedaży to jej prawdziwy konik.

 

Dołącz do wyzwania i poznaj zasady tworzenia silnej strategii inwestycyjnej, która pozwoli Ci zarabiać w każdych warunkach rynkowych!

© Kobieca Strona Inwestowania 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone