Bezpłatne szkolenie online

22.10.2018 (poniedziałek)

21:00 PL / 20:00 UK

 

Jak zbudować biznes, który zarabia?

Bo czemu masz czekać nie wiadomo ile na pierwsze zyski?

Kiedyś myślałyśmy, że to niemożliwe.

Ba! Nawet jedna z nas wyspecjalizowała się w tworzeniu biznesów do których trzeba było ciągle dokładać 🙂 Znasz to skądś??? Jeżeli masz na swoim koncie jakiś biznes, to pewnie wiesz już, że może to być studnia bez dna. Ciągle tylko inwestycje i inwestycje. Wkładając kolejne pieniądze powtarzasz sobie: TYM RAZEM TO NA PEWNO SIĘ ZWRÓCI!!! I czekasz. Czasem się zwraca, a czasem nie… Myślę, że niejeden przedsiębiorca tego niestety doświadczył.

Jednak jeżeli się nie poddajesz to przychodzi taki moment, że biznes wychodzi!!! HURAAA!!!! Działa!!! Spoglądasz wstecz i dokładnie widzisz co robiłeś źle, a czego w ogóle nie robiłeś, a powinieneś i myślisz sobie, GDYBYM JA TO WCZEŚNIEJ WIEDZIAŁ…

Teraz jest dobra wiadomość dla Ciebie!

Wkrótce poprowadzimy zupełnie bezpłatne szkolenie online, w którym przekażemy ci najważniejsze instrukcje, jakie musisz wykonać jeżeli chcesz, by twój biznes przynosił Ci dochód, a nie stratę!

W dzisiejszych czasach naprawdę nie musisz wykładać ogromnych pieniędzy, by zacząć. Nie potrzebujesz ogromnego kapitału, by utrzymać się na rynku przez te newralgiczne 3 pierwsze lata działalności.

Obie zbudowałyśmy biznes, który przynosi nam dochody od samego początku istnienia. Naszą jedyną inwestycją było nasze zaangażowanie, czas i 1500 zł. czyli po 750 zł na głowę! Myślę, że na takie inwestycje każdego dzisiaj stać.

Marta Smith wyspecjalizowała się w przejmowaniu funkcjonujących biznesów zupełnie bez gotówki!!! To są biznesy, które od pierwszego dnia miały swoich klientów i cały czas zarabiają i same się finansują! Po kilkudziesięciu nieruchomościowych projektach inwestycyjnych, na które trzeba było wydać sporo kapitału i czekać na zwrot, doszła do wniosku, że można robić to znacznie mądrzej – bez dużego obciążenia finansowego i stresu czy oby na pewno się wszystko zepnie.

Marta Baczewska-Golik prowadzi agencję nieruchomości, która na dzień dzisiejszy generuje koszty stałe na poziomie 10%-15% podczas, gdy cała reszta przychodu to czysty zysk. Po doświadczeniach pracy w różnych agencjach otworzyła własną agencję oraz firmę zarządzającą najmem mieszkań swoich klientów. Po wielu wyliczeniach i przeliczeniach doszła do wniosku, że utrzymywanie kosztów stałych na niskim poziomie jest kluczowe, by wygrać dzisiaj walkę o klienta na rynku i przetrwać. Jak ciąć koszty i brać na siebie tylko te, które faktycznie będą twoją trampoliną opowie na webinarze.

Jak zbudować biznes, który zarabia?

Przyjdź na webinar i dowiedz się:

N

jak przetestować pomysł biznesowy czy w ogóle „chwyci”

 

jak zacząć biznes bez dużego kapitału

 

u

jak zbudować rynek zbytu zanim zaczniesz inwestować w swój produkt

 

 Do rozpoczęcia webinaru pozostało:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Bądź na żywo! Nie przewidujemy powtórki!