Bezpłatny webinar

29.07.2019 (poniedziałek)   |   21:00 (PL)  / 20:00 (UK)

Jak zacząć inwestować
z niewielkim kapitałem?

Bezpłatne szkolenie online dla inwestorów,
którzy chcą odnieść sukces bez względu na obecną sytuację materialną!

Marzysz o inwestowaniu w nieruchomości,

ale nie dysponujesz ogromnym kapitałem na start?

Ten webinar jest dla Ciebie!

Uczestnicząc w spotkaniu dowiesz się:

k

Metoda

O 5 technikach zarabiania w nieruchomościach bez własnego kapitału.

Strategia

Co to jest i jak używać tzw. strategii kontroli?

Jak?

Dlaczego dobra inwestycja zawsze znajdzie “sponsora”.

Gdzie?

Gdzie szukać inwestorów, którzy ufundują Twój projekt?

Nie zliczę ile razy dostałyśmy pytania:

  • Jak zacząć bez kapitału?
  • Mam 20 – 30 tys zł, za mało by kupić nieruchomość co mogę zrobić?
  • Nie ma opcji abym dostała kredyt. Nie mam zdolności kredytowej. Co robić?
  • Kupiłam dwa mieszkania i totalnie nie mam już możliwości finansowych. Co dalej? Przecież nie będę czekać 30 lat aż spłacę kredyty?

Odpowiadając na te pytania po raz “n-ty” zdecydowałyśmy się zebrać wszystkie sposoby na rozpoczęcie przygody w nieruchomościach z małym kapitałem w jednym konkretnym szkoleniu. Bo niezależnie od tego w którym miejscu jesteś w pewnym momencie możesz dojść do tak zwanej ściany.

Nieruchomości są kapitałożerne i po prostu wcześniej czy później chcąc działać dalej możesz mieć problem z płynnością finansową. W takiej sytuacji przydają się właśnie techniki i sposoby zarabiania na nieruchomościach bez inwestowania dużego własnego kapitału. Zamiast wyprzedawać swój portfel inwestycji możesz skorzystać z innych kreatywnych sposobów na budowanie kapitału w oparciu o nieruchomości.

Chcesz wiedzieć jak to zrobić? Zapraszamy na nasz webinar!

Prowadzące:

Marta Baczewska-Golik

Podcaster & Agent Nieruchomości

Marta Baczewska-Golik, przedsiębiorca, właścicielka agencji nieruchomości, autorka podcastu Ruszamy Nieruchomości. Pośredniczyła w transakcjach o wartości blisko 80 mln zł dzięki czemu zdobyła ogromną wiedzę i doświadczenie na temat rynku nieruchomości oraz aspektów prawnych.

Pracowała na rynku w kryzysie i na tzw. górce. Wie dokładnie jak szybko i skutecznie sprzedawać nieruchomości niezależnie od sytuacji na rynku. Opanowała do perfekcji przygotowanie nieruchomości do sprzedaży i prowadzenie procesu sprzedaży tak, aby uzyskało wyższą cenę niż ofertowa.

Z powodzeniem podnajmowała i zarządzała apartamentami w Sopocie o wartości 8 mln zł. Jest mistrzem w układaniu biznesu tak, aby móc pozwolić sobie na długie wakacje, podróże, oraz czas dla najbliższych. Zawsze dąży do sytuacji WIN-WIN.

Sama inwestuje w grunty, wierzytelności i obecnie przygotowuje swoją pierwszą inwestycję deweloperską.

 

Marta Smith

Inwestuje w nieruchomości i jest właścicielką sieci hoteli w Walii. W ciągu zaledwie 5 lat udało jej się zbudować portfel nieruchomości w postaci 20 własnych domów na wynajem długoterminowy w UK oraz kilkunastu domów i mieszkań na najem krótkoterminowy w podnajmie.

Jest praktykiem rynku i już dziś gdyby chciała mogłaby spokojnie wieść życie rentierki. Jednak jej energia, chęć dzielenia się wiedzą i doświadczeniem oraz wpływanie pozytywnie na lokalną społeczność poprzez tworzenie nowych miejsc pracy są dla niej jak turbina, której nie może powstrzymać.

Często o sobie mówi, że zaczynając inwestować chciała uzyskać wymarzony dochód pasywny, by móc podróżować po świecie, a dzisiaj to coś znacznie więcej. Kocha inspirować innych do osiągania finansowej niezależności.