Bezpłatne szkolenie online

15.01.2019 (wtorek)

20:00 (UK) i 21:00 (PL)

 

Jak kupić nieruchomość na aukcji?

Kupowanie nieruchomości na aukcji może być świetnym sposobem na zdobycie okazji inwestycyjnych dla początkującego inwestora. Jest to pewnego rodzaju droga na skróty: nie potrzeba budować relacji z pośrednikami czy wykładać ogromnego budżetu na marketing bezpośredni – wystarczy po prostu wygrać.

Z tego webinaru dowiesz się:

Jak wygląda proces zakupu na aukcji?

Na co zwrócić uwagę, żeby uniknąć przykrych niespodzianek?

Triki domów aukcyjnych i jak się ich wystrzegać

Jak sfinansować nieruchomość aukcyjną?

No tak, ale uniknąć tzw. „przekleństwa zwycięzcy” – czyli jak wygrać, ale nie przepłacić? I na co zwrócić uwagę, żeby się po prostu nie nadziać? Bo przecież nieruchomości, które trafiają na aukcje, trafiają tam często z powodu wad prawnych lub konstrukcyjnych. Jak unikać takich nieudanych zakupów? A jeśli zakup jest udany – to jak go sfinansować, żeby zmieścić się w ściśle wyznaczonym terminie.

Tego wszystkiego dowiesz się z naszego najnowszego webinaru.

Jeśli marzysz o inwestowaniu w Wielkiej Brytanii, ale nie znasz tutejszego rynku, to koniecznie wpadnij!

 Do rozpoczęcia webinaru pozostało:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Webinar poprowadzą:

Agnieszka Moczyńska

Agnieszka jest brokerem kredytowym z wieloletnim doświadczeniem.
Od ponad 12 lat mieszka w Manchesterze, gdzie od 6 lat zarządza firmą brokerską.

Wraz ze swoim zespołem prowadzi transakcje zakupu i finansowania nieruchomości zarówno dla osób indywidualnych, początkujących inwestorów, jak i spółek limited z całym portfolio nieruchomości.
Regularnie prowadzi wykłady i prezentacje o tematyce finansowania nieruchomości, dla szerokiego grona odbiorców.

Marta Smith

Inwestuje w nieruchomości i jest właścicielką sieci hoteli w Walii. W ciągu zaledwie 5 lat udało jej się zbudować portfel nieruchomości w postaci 20 własnych domów na wynajem długoterminowy w UK oraz kilkunastu domów i mieszkań na najem krótkoterminowy w podnajmie.

Jest praktykiem rynku i już dziś gdyby chciała mogłaby spokojnie wieść życie rentierki. Jednak jej energia, chęć dzielenia się wiedzą i doświadczeniem oraz wpływanie pozytywnie na lokalną społeczność poprzez tworzenie nowych miejsc pracy są dla niej jak turbina, której nie może powstrzymać.

Często o sobie mówi, że zaczynając inwestować chciała uzyskać wymarzony dochód pasywny, by móc podróżować po świecie, a dzisiaj to coś znacznie więcej. Kocha inspirować innych do osiągania finansowej niezależności.