Stacjonarny warsztat Dwóch Mart

Od nieruchomości do wolności

2-dniowy warsztat stacjonarny, przygotowujący Cię do rozkręcenia biznesu w nieruchomościach dla osób, które startują od zera oraz osób, które chcą poprawić swoje wyniki.

Do głowy wpada Ci myśl, że czas zacząć zarabiać na nieruchomościach. 

Puszczasz wodze fantazji i czujesz to spełnienie, niezależność, jaką daje Ci własny biznes i regularny, pasywny przychód… 

I nagle jak grom z jasnego nieba spadają na Ciebie wątpliwości:

 • Co jeżeli źle zainwestuję i stracę?
 • Co jeżeli wezmę kredyt i wpadnę w długi?
 • Czy dam radę pogodzić nieruchomości i życie rodzinne?
 • Czy dam radę się z tego utrzymać?
 • Czy mogę zająć się nieruchomościami i kontynuować obecną karierę?

Jeżeli którekolwiek z tych wątpliwości i pytań brzmią dla Ciebie znajomo, jesteś w odpowiednim miejscu. 

Na warsztacie pokażemy Ci:

 • Jak pokonać głosy w głowie, które szepczą, że nie dasz rady?
 • Jaką strategię wybrać, aby pogodzić nieruchomości z Twoimi umiejętnościami, dostępnym czasem i aspiracjami?
 • Jak stworzyć łatwy we wdrożeniu plan, aby robić systematyczne postępy i nie blokować się przytłaczającymi celami?

Chcesz czy nie, branża nieruchomości i tak zmusi Cię do zdobycia tej wiedzy!

Kiedy zaczniesz stawiać pierwsze kroki w nieruchomościach, od razu zauważysz, że wiedza z tego warsztatu jest niezbędna! Możesz poznać ją teraz i przygotować się lub uczyć na własnych błędach (tylko pamiętaj, że są one droższe od biletu).
9

Wiedza, dzięki której twoje inwestycje będą dochodowe

Przez 2 dni zdobędziesz niezbędną wiedzę, aby zarabiać w branży nieruchomości, stosując wybrane strategie z wachlarza, który poznasz.

9

Najszybsza nauka przez doświadczenie

Warsztat to najszybszy sposób, aby się nauczyć. Nie zalejemy Cię teorią. Zainspirujemy Cię do praktycznych ćwiczeń i wdrażania swojego planu.

9

Nie nauczysz się tego w domu

Uwielbiamy kursy online. Kupujemy je i same sprzedajemy. Ale 2 dni z nami na sali da Ci więcej niż miesiące samodzielnej nauki!

Ze szkolenia wyjdziesz z wiedzą i konkretnym planem działania

To nie będzie inspirująca gadka, o tym, że możesz wszystko, a po szkoleniu nie wiesz, co robić.

Część I: Wykład

Zaczniemy od części wykładowej, aby przekazać Ci merytoryczne aspekty nieruchomości. To nie tylko da Ci szerokie możliwości wyboru najlepszej strategii inwestycyjnej dla Ciebie, ale również pokaże, że nie masz czego się obawiać i że większość rzeczy jest łatwiejsza niż do tej pory Ci się wydawało.

Część II: Warsztat

W tej części pomożemy Ci poukładać wszystkie nowe informacje w głowie. Mianowicie pojawi się wiele praktycznych ćwiczeń oraz pytań, na które otrzymasz odpowiedź. Zadbamy o to, aby każda uczestniczka i uczestnik szkolenia wyszedł gotowy do działania na rynku nieruchomości

Więcej niż się spodziewasz

Dowiesz się nie tylko tego, co jest Ci potrzebne. Zaskoczymy Cię mnóstwem praktycznych rad i metod pracy, których normalnie ludzi uczą dopiero popełnione błędy. Poza tym, wyjdziemy poza schematyczne opisy strategii, aby dać Ci realny obraz rynku i codziennej pracy. Dzięki temu mniej rzeczy będzie Cię zaskakiwać i łatwiej odnajdziesz się w nowej rzeczywistości.

Kiedy i jakie efekty się pojawią?

Pierwsze rezultaty pojawią się już na warsztacie

Przede wszystkim będzie to sprecyzowany plan, który doprowadzi Cię do założonych celów – finansowych i osobistych. Stworzysz go pod naszym okiem i będziesz mieć pewność, że podejmowanie kroki są prawidłowe.

Dodatkowo zmieni się Twoja mentalność – zniknie wiele obaw, a niepewność zastąpi pewność siebie i gotowość do działania. Ciężko osiągnąć ten efekt inaczej niż fizycznym, intensywnym spotkaniem!

 

Co wydarzy się po warsztacie?

 • Będziesz regularnie zarabiać w branży nieruchomości. W zależności od wybranej strategii może to być dodatkowa wypłata lub kilka-kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie.
 • Zdobędziesz dużo większą niezależność w życiu, generując pasywny przychód.
 • Połączysz biznes w nieruchomościach ze swoimi życiowymi aspiracjami – np. robienie kariery, dodatkowy przychód w wolnym czasie, realizacja pasji.
 • Bez problemu odnajdziesz się na rynku nieruchomości i znajdziesz na nim odpowiednie okazje inwestycyjne, które będziesz w stanie zmienić w dochodowe deale.

 

Ile mogę zarobić po tym warsztacie?

To zależy od wybranej strategii. Decydując się np. na podnajem, możesz zarobić 2-4-krotność kosztów najmu mieszkania już w pierwszym miesiącu! Wybierając flipa, możesz potrzebować kilku miesięcy, aby zarobić min. 30 tys. złotych.

AUTORKI SZKOLEŃ:

Marta Smith

Przygodę z nieruchomościami zaczęłam niewinnie. Marzył mi się pasywny przychód, abym mogła dużo podróżować. Jednak pochłonęły mnie bez reszty i pojawiły się miłe skutki uboczne!

W ciągu zaledwie 5 lat wykonałam ponad 100 projektów inwestycyjnych, które sprawiły, że udało mi się osiągnąć niezależność finansową przed 30! Dziś jestem właścicielką sieci butikowych hoteli i 20 domów w najem na długi termin oraz podnajmuję kilkanaście apartamentów w najmie na doby.

Prowadzę kilka aktywnych firm związanych z nieruchomościami pod parasolem Home Whisperers. Jestem praktykiem, a dzięki setkom projektów, w których uczestniczyłam, zebrałam szerokie i głębokie doświadczenie, pozwalające mi prowadzić ten biznes w naprawdę dochodowy sposób.

Marzenia sprzed kilku lat, spełniły się nawiązką i obudziły we mnie poczucie ważnej misji. Pomimo pokusy, nie chcę wieść życia rentierki. Wolę wykorzystać wirującą we mnie energię, aby odcisnąć swój ślad. Dlatego dzielę się wiedzą i doświadczeniem, aby pomóc innym osiągnąć finansową niezależność, a także pomagać lokalnej społeczności, tworząc miejsca pracy i przyjemne warunki do życia.

Marta Baczewska-Golik

Pośredniczka nieruchomości, podcasterka, właścicielka agencji Ruszamy Nieruchomości, inwestorka oraz połowa duetu Kobieca Strona Inwestowania. Ma kreatywne, innowacyjne podejście do biznesu i wie, jak wykorzystać nowe technologie. Zawsze kieruje się zasadą win-win.

Na pierwszych transakcjach w nieruchomościach zarabiałam już na studiach w 2003 roku. 

Wyobraźnia rozbudzona książkami inwestorów i pierwsze sukcesy, sprawiły, że szybko zmieniłam ścieżkę kariery, aby ruszać nieruchomości.

W branży pracowałam na różnych stanowiskach, dzięki czemu mam szerokie kompetencje i tak dobrze rozumiem wszystkie strony interesów. Własną agencję otworzyłam podczas największego kryzysu na rynku wbrew zdrowemu rozsądkowi. Dzięki umiejętności kreowania okazji inwestycyjnych, był to strzał w dziesiątkę!

Mam koncie transakcje o wartości 100 mln złotych, 6 kursów online, ponad 30 webinarów, 100 odcinków podcastu oraz wiele inspirujących wystąpień.

 

my mogłyśmy? To ty też!

Jakie mamy doświadczenie?

Ilość łóżek w najmie

Przeprowadzone remonty

Obrót w zł

Obrót w funtach

Miałyśmy przyjemność gościć w:

Weź udział w warsztacie
„Od nieruchomości do wolności”, aby:

N

Poznać wachlarz dostępnych strategii inwestowania w nieruchomości na polskim rynku.

N

Wybrać odpowiednią strategię inwestycyjną dla swojego obecnego poziomu wiedzy i ryzyka, jakie możesz ponieść.

N

Dowiedzieć się, co obecnie działa w Polsce.

N

Nauczyć się analizować swój lokalny rynek nieruchomości i wykorzystywać tę wiedzę do zarabiania.

N

Dowiedzieć się, jak zacząć bez jakiegokolwiek kapitału na start.

N

Stworzyć plan działania, dzięki któremu zrealizujesz założoną strategię.

N

Nabrać pewności siebie i odnaleźć się na starcie w nowej branży.

Zobacz jakie są wnioski i wrażenia uczestników tego szkolenia:

Myślę, że było warto, ponieważ zaczynając swoją przygodę z nieruchomościami, bezcenne są kontakty, które możemy tutaj nawiązać podczas tego spotkania. Dla mnie to jest najcenniejsze.

Jerzy

Uczestnik Warsztatów w Gdyni

Niby jakieś rzeczy już się wie, ale to w jaki sposób to przedstawiacie bardzo dużo porządkuje w głowie i jest to bardziej jasne, czytelne i wtedy człowiek jest bardziej zmotywowany, bo ma odczucie, że wie, co teraz będzie robił.

Kamila

Uczestniczka warsztatów w Gdyni

Dzisiaj dostałam odpowiedzi, których szukałam, do których nie mogłam dotrzeć w wirtualnym świecie.

Iza

Uczestniczka Warsztatów w Gdyni

To spotkanie jest napompowane ogromną wiedzą, której ja w tym momencie potrzebuję!

Ela

Uczestniczka Warsztatów w Gdyni

Dowiaduję się rzeczy, na które normalnie straciłabym dużo czasu szukając ich.

Kasia

Przyjechałem, bo nie byłem zdecydowany na żadną strategię i chciałem rozjaśnić sobie sytuację, która ze strategii będzie dla mnie najlepsza. To spotkanie pozwoliło mi potwierdzić, że mój wybór jest poprawny. Bardzo wartościowe warsztaty.

Znamy się już od 3 lat. Pomimo, że inwestuję od kilku lat na rynku nieruchomości, chciałem się upewnić, że robię to właściwie, podpatrzyłam co jeszcze mogę wdrożyć i robić to lepiej. To bardzo fajne szkolenie dla osób początkujących i takich, które już inwestują.

Kasia

Bardzo warto było przyjechać na warsztaty, bez tego ciężko byłoby mi się odważyć zrobić cokolwiek w temacie nieruchomości. Prawdopodobnie odkładałabym wszystko na później.

Oprócz konkretnej i praktyczniej wiedzy, warszaty pozwoliły na poznanie ludzi i ich strategii, niepewności z nimi związanych, ewentualnych problemów. Dla mnie była to duża dawka praktycznych informacji. To mnie zmotywowało i zainspirowało w wielu tematach. Dodatkowo mogłam chociaż troszkę poukładać sobie w głowie temat nieruchomości.

Jestem zupełnym laikiem w tej dziedzinie , tym bardziej nie wiedziałam czego się spodziewać na warsztatach, nie miałam też konkretnych oczekiwań. A efekt był taki, że warsztaty pozwoliły nie tylko „liznąć” wiedzy , ale odnaleźć strategię i co bardzo ważne, ułożyć konkretne kroki żeby zbliżyć się do realizacji założonej strategii.

Polecam każdemu kto chciałby wejść na rynek nieruchomości, ale nie wie jak się za to zabrać. Na takich warsztatach dostanie mnóstwo wskazówek i informacji w cudownie konkretnej i prostej formie. Jedyne 3 godziny pracy na warsztatach, skutkuje konkretnym i co ważne, realnym planem działania. Obie Marty dzielą się bardzo fachową wiedzą, również tą zdobytą z doświadczenia.

Nie jest to warsztat typu DO IT, wszystko jest możliwe itd, a raczej nastawienie na poznanie swoich możliwości i dopasowanie do tego strategii. Wspaniałe na warsztatach było to że każdy miał możliwość wypowiedzenia się, zadania pytania itd dzięki temu warsztatowe zagadnienia były dopasowane do grupy.

Kalina

Uczestniczka Warsztatów w Gdyni

Zapisz się na listę oczekujących na warsztaty

Jaką wiedzę zdobędziesz podczas warsztatu?

Z

1. Jak przezwyciężyć obawy przed inwestowaniem?

Jak poradzić sobie ze stresem, z jakim musi się zmierzyć każdy inwestor?

Jak przygotować się na różne wyzwania, które z dużym prawdopodobieństwem pojawią się na Twojej drodze inwestycyjnej?

Jak inwestować i zarabiać w nieruchomościach pomimo obaw?

Z

2. Jak wybrać najlepszą strategię inwestycyjną?

Jak wybrać strategię, która jest na czasie i adekwatna do obecnej sytuacji gospodarczej, dostosowana do Twojego lokalnego rynku, Twojego poziomu doświadczenia i umiejętności

Jak określić kierunek swojego nieruchomościowego biznesu, aby był w zgodzie z Twoimi życiowymi i finansowymi celami

Jak ruszyć z niewielkim kapitałem?

Z

3. Mam strategię i co dalej? Zaplanuj swój biznes - plan działania

Co to jest okazja inwestycyjna i jak ją rozpoznać?

Jak wyliczyć opłacalność flipa, a jak nieruchomości w najem, podnajem, najem na doby?

Jak pozyskać okazje inwestycyjne? Jak współpracować z pośrednikami, żeby dostarczali Ci okazji?

Jak pozyskiwać inwestorów? Jak przygotować swoją ofertę?

Z

4. Podwyższanie wartości nieruchomości, czyli... REMONT!

Jak zaplanować prace remontowe, aby najniższym kosztem podnieść atrakcyjność nieruchomości?

Jak zarządzać ekipą fachowców i nie dać się nabrać?

Jak ocenić wykonane przez fachowców prace remontowe?

Zainwestuj w siebie! Dni, które staną się najbardziej dochodową inwestycją w życiu!