Przeszkoliłyśmy już blisko 1000 osób na naszych szkoleniach online i wiemy, że najczęstszą blokadą przed rozpoczęciem inwestowania są obawy i lęki typu:

 

  • “A co jeśli źle zainwestuję i stracę?”
  • “Boję się, że wezmę kredyt i nie będę w stanie spłacić i wpadnę w długi”
  • “A co jeśli lokatorzy przestaną mi płacić albo zdemolują mi mieszkanie?”
  • „Nie mam doświadczenia w remontach i boję się, że fachowcy mnie zrobią w balona”
  • „Czy da się z tego inwestowania wyżyć?”
  • „Czy da się inwestowanie pogodzić z pracą / rodziną / wychowaniem dzieci?”

ODLOTOWE SZKOLENIE

Jeżeli masz podobne obawy w głowie to wiedz, że nie jesteś sama. Wiele początkujących inwestorów i inwestorek ma podobne rozterki. My same przez to przechodziłyśmy, ale znalazłyśmy sposób na to jak się z nimi rozprawić i działać mimo wszystko.

To całkiem normalne, że boisz się nowych wyzwań, dlatego chcemy nauczyć Cię strategii “miękkiego” wchodzenia na rynek bez dużego ryzyka. Chcemy, abyś z tego warsztatu wyszła z poukładanym planem działań w głowie.

      

Zobacz, co mamy w planie z Tobą przerobić:

Z

1. Jak przezwyciężyć obawy przed inwestowaniem?

Jak poradzić sobie ze stresem, z jakim musi się zmierzyć każdy inwestor?

Jak przygotować się na różne wyzwania, które z dużym prawdopodobieństwem pojawią się na Twojej drodze inwestycyjnej?

Jak inwestować i zarabiać w nieruchomościach pomimo obaw?

Z

2. Jak wybrać najlepszą strategię inwestycyjną?

Jak wybrać strategię, która jest na czasie i adekwatna do obecnej sytuacji gospodarczej, dostosowana do Twojego lokalnego rynku, Twojego poziomu doświadczenia i umiejętności

Jak określić kierunek swojego nieruchomościowego biznesu, aby był w zgodzie z Twoimi życiowymi i finansowymi celami

Jak ruszyć z niewielkim kapitałem?

Z

3. Mam strategię i co dalej? Zaplanuj swój biznes - plan działania

Co to jest okazja inwestycyjna i jak ją rozpoznać?

Jak wyliczyć opłacalność flipa, a jak nieruchomości w najem, podnajem, najem na doby?

Jak pozyskać okazje inwestycyjne? Jak współpracować z pośrednikami, żeby dostarczali Ci okazji?

Jak pozyskiwać inwestorów? Jak przygotować swoją ofertę?

KIEDY: 31 sierpnia 2019
GDZIE: HOTEL AIRPORT OKĘCIE****, ul. 17 stycznia 24
GODZINY: 14:00-17:30/18:00
CENA: 597 zł

BONUS: 3-miesięczny dostęp do Akademii Dwóch Mart, gdzie znajduje się blisko 30 różnych szkoleń tematycznych. Wartość bonusu 591 zł.
Warsztaty będą nastawione na praktykę. Wyjdziesz z nich z opracowaną strategią i gotowym planem i będziesz wiedzieć dokładnie, od czego zacząć.

Agenda (Forum + Szkolenie)

31 SIERPNIA 2019 (SOBOTA)

}

9:00 – 9:45

Rejestracja

}

9:45 – 10:00

Przywitanie Gości

}

10:00 – 10:45

„Jak być odważną i skutecznie podejmować decyzje?”

—Agnes Khan

}

10:45 – 11:45

„Dlaczego warto inwestować w nieruchomości?”

—Marta Smith & Marta Baczewska-Golik

}

11:45 – 12:15

Przerwa kawowa

}

12:15 – 13:00

„Trendy inwestycyjne na rynku nieruchomości”

—Anna Paprota, Paulina Majewska-Goździk

}

13:00 – 14:00

Wspólny lunch

}

14:00 – 17:30

SZKOLENE: „Jak zacząć biznes w nieruchomościach?”

Marta Smith & Marta Baczewska-Golik

OPINIE UCZESTNIKÓW STACJONARNYCH SZKOLEŃ DWÓCH MART

Bardzo warto było przyjechać na warsztaty, bez tego ciężko byłoby mi się odważyć zrobić cokolwiek w temacie nieruchomości. Prawdopodobnie odkładałabym wszystko na później.

Oprócz konkretnej i praktyczniej wiedzy, warszaty pozwoliły na poznanie ludzi i ich strategii, niepewności z nimi związanych, ewentualnych problemów. Dla mnie była to duża dawka praktycznych informacji. To mnie zmotywowało i zainspirowało w wielu tematach. Dodatkowo mogłam chociaż troszkę poukładać sobie w głowie temat nieruchomości.

Jestem zupełnym laikiem w tej dziedzinie , tym bardziej nie wiedziałam czego się spodziewać na warsztatach, nie miałam też konkretnych oczekiwań. A efekt był taki, że warsztaty pozwoliły nie tylko „liznąć” wiedzy , ale odnaleźć strategię i co bardzo ważne, ułożyć konkretne kroki żeby zbliżyć się do realizacji założonej strategii.

Polecam każdemu kto chciałby wejść na rynek nieruchomości, ale nie wie jak się za to zabrać. Na takich warsztatach dostanie mnóstwo wskazówek i informacji w cudownie konkretnej i prostej formie. Jedyne 3 godziny pracy na warsztatach, skutkuje konkretnym i co ważne, realnym planem działania. Obie Marty dzielą się bardzo fachową wiedzą, również tą zdobytą z doświadczenia.

Nie jest to warsztat typu DO IT, wszystko jest możliwe itd, a raczej nastawienie na poznanie swoich możliwości i dopasowanie do tego strategii. Wspaniałe na warsztatach było to że każdy miał możliwość wypowiedzenia się, zadania pytania itd dzięki temu warsztatowe zagadnienia były dopasowane do grupy.

Kalina Frączyńska

Opinia uczestnika warsztatów w Gdyni

Pytania i odpowiedzi

najczęściej zadawane

Kiedy odbywają się warsztaty?

31.08.2019r. w Warszawie HOTEL AIRPORT OKĘCIE

Ile trwają warsztaty?

3,5 – 4 godziny

Czy dostęp do Akademii i będę mieć od razu?

Tak, jak najbardziej. Szkolenia online są zamieszczone na platformie e-learningowej. W każdej chwili możesz się zalogować i odsłuchać materiały. Nawet zanim przyjedziesz na warsztaty.

Czy szkolenie jest na rynek polski czy brytyjski?

To, czego uczymy na szkoleniu wynika z naszych doświadczeń na rynku polskim i brytyjskim. Choć system prawny i podatkowy różnią się pomiędzy Polską i Wielką Brytanią, to wiedza na temat tego, jak prowadzić biznes, jak go zautomatyzować, jak radzić sobie z problemami i obsługą klienta jest uniwersalna. Jesteśmy przekonane, że to, czego nauczycie się od nas z powodzeniem będziecie mogli stosować nie tylko w Polsce i Wielkiej Brytanii, ale także w Hiszpanii, Australii, USA, Skandynawii czy każdym innym zakątku świata.

Czy trzeba wykupić bilet na forum, żeby wziąć udział w warsztatach?

Nie. Możesz ale nie musisz. Forum trwa cały dzień, a warsztaty 3,5-4h. Twoją decyzją jest udział w forum.

Czy można zapłacić paypalem?

Tak. Płatności obsługuje tpay.com. Jest możliwość zrobienia przelewu lub płatności PayPal.

Czy wystawiacie FV?

Tak. Prosimy tylko o uzupełnienie danych do FV w polach do tego przeznaczonych podczas zakupu. Przesyłanie ich wiadomością email może spowodować znaczne opóźnienie w wystawieniu FV.

Prowadzące Szkolenie

 

Marta Baczewska-Golik

Podcaster & Agent Nieruchomości

Marta Baczewska-Golik, przedsiębiorca, właścicielka agencji nieruchomości, autorka podcastu Ruszamy Nieruchomości. Pośredniczyła w transakcjach o wartości blisko 80 mln zł dzięki czemu zdobyła ogromną wiedzę i doświadczenie na temat rynku nieruchomości oraz aspektów prawnych.

Pracowała na rynku w kryzysie i na tzw. górce. Wie dokładnie jak szybko i skutecznie sprzedawać nieruchomości niezależnie od sytuacji na rynku. Opanowała do perfekcji przygotowanie nieruchomości do sprzedaży i prowadzenie procesu sprzedaży tak, aby uzyskało wyższą cenę niż ofertowa.

Z powodzeniem podnajmowała i zarządzała apartamentami w Sopocie o wartości 8 mln zł. Jest mistrzem w układaniu biznesu tak, aby móc pozwolić sobie na długie wakacje, podróże, oraz czas dla najbliższych. Zawsze dąży do sytuacji WIN-WIN.

Sama inwestuje w grunty, wierzytelności i obecnie przygotowuje swoją pierwszą inwestycję deweloperską.

 

 

Marta Smith

Inwestuje w nieruchomości i jest właścicielką sieci hoteli w Walii. W ciągu zaledwie 5 lat udało jej się zbudować portfel nieruchomości w postaci 20 własnych domów na wynajem długoterminowy w UK oraz kilkunastu domów i mieszkań na najem krótkoterminowy w podnajmie.

Jest praktykiem rynku i już dziś gdyby chciała mogłaby spokojnie wieść życie rentierki. Jednak jej energia, chęć dzielenia się wiedzą i doświadczeniem oraz wpływanie pozytywnie na lokalną społeczność poprzez tworzenie nowych miejsc pracy są dla niej jak turbina, której nie może powstrzymać.

Często o sobie mówi, że zaczynając inwestować chciała uzyskać wymarzony dochód pasywny, by móc podróżować po świecie, a dzisiaj to coś znacznie więcej. Kocha inspirować innych do osiągania finansowej niezależności.

Prelegentki podczas Forum

 

Agnes Khan

Inwestorka i właścicielka kilkunastu nieruchomości w Londynie

Jest typem osoby dla której niemożliwe nie istnieje. Udowodnia to swoim życiem od bardzo dawna. Tak było gdy podczas pierwszej nocy w Londynie w roku 2000 „spała na wycieraczce” i już trzy lata później kupiła swoją pierwszą nieruchomość. Tak było także później, gdy dowiedziała się, że jej synek jest chory, a szukając odpowiedniej diety, postanowiła przetłumaczyć i wydać dwie książki, które pomogły jej rodzinie pozbyć się wszelkich problemów zdrowotnych. Agnes prowadzi szkolenia dla osób zainteresowanych inwestowaniem w nieruchomości, tematem skutecznego podejmowania decyzji i – tematem zdrowego odżywiania.

 

 

Anna Paprota

Strateg biznesowy, wykładowca warsztatów wiwn.pl®

Prezeska i CEO firmy zajmującej się od ponad 15 lat importem towarów z Chin. Od ponad 3 lat inwestuje w nieruchomości. Ma na swoim koncie kilkanaście filpów, ponad 20 zrealizowanych gotowców inwestycyjnych na rynku pierwotnym. 3 lata temu ukończyła Warsztaty WIWN.pl® u Wojtka Orzechowskiego. Ten moment był kluczowy w jej dorobku zawodowym. Nieruchomości stały się jej pasją i core biznesem.

Współzałożycielka spółki Wawaroom, zajmującej się zarządzaniem nieruchomościami i tworzeniem gotowców inwestycyjnych. Obecnie wraz z wspólnikami zarządza ponad 80 najemcami. Prelegentka podczas największej konferencji dotyczącej nieruchomości – Maratonu WIWN.pl, na którym występowała już kilkukrotnie. Z sukcesem wprowadza kobiecy akcent na polski rynek nieruchomości. Jej specjalizacja to: flipy, gotowce inwestycyjne, zakup i sprzedaż mieszkań na rynku pierwotnym, skuteczna współpraca z ekipą remontową, home-staging.

 

 

Paulina Majewska-Goździk

Założycielka dynamicznie rozwijającej się firmy pokoje69.pl

Dwa lata temu znana jako nastawiona na sukces kobieta, osadzona w „korpo świecie”. Był to czas, kiedy zaczynała swoją przygodę z nieruchomościami i snuła plany z tym związane. Teraz blisko 2 lat prowadzi biznes nieruchomościowy, który rozwija się wybitnie szybko. Obecnie zarządza 25 mieszkaniami w Warszawie. Remonty prowadzi w kobiecy sposób: materiały budowlane zawsze zamawia w butach na obcasach. W gronie ekip remontowych ceniona za rysowanie serduszek na schematach elektrycznych. Sama dobrze rozumie proces inwestowania w nieruchomości, ponieważ nie tylko jestem zarządcą cudzych mieszkań, ale również właścicielką swoich. Zna też potrzeby najemców, ponieważ sama przez wiele lat mieszkała w mieszkaniach wynajmowanych na pokoje. Szczególnie specjalizuje się w negocjacji cen mieszkań z właścicielami, przeprowadzaniem remontów z ciekawymi rozwiązaniami. Z ciekawostek ma doświadczenie w zakupie inwestycji w kredycie na gruncie nieuregulowanym.