5 pomysłów na biznes w nieruchomościach

Pobierz darmowy PDF

Wiele osób myśli, że nieruchomości = duży kapitał do zainwestowania.

Prawdą jest, że nieruchomość = bezpieczna inwestycja.

Jednak mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że NIERUCHOMOŚCI = DOBRY POMYSŁ NA BIZNES

 

Pobierz bezpłatny PDF i poznaj 5 sprawdzonych przez nas pomysłów na zarabianie na nieruchomościach!

Nieruchomości to nie tylko pomysł na inwestycje!

To przede wszystkim źródło niezliczonych sposobów na kreowanie dochodów, które możesz później wykorzystać na swoją inwestycję!

Z tego darmowego materiału poznasz:

  • 5 sposobów jakie my stosujemy by zarabiać na nieruchomościach
  • 5 metod tworzenia biznesu w nieruchomościach przy prawie zerowym kapitale własnym
  • 3 wskazówki jak pozyskiwać nieruchomości i zarabiać na nich nie będąc ich właścicielem
  • 7 bardzo soczystych argumentów jakie możesz użyć w rozmowie z właścicielem, by go przekonać aby powierzyć Ci kontrolę nad swoją nieruchomością
  • 4 bardzo konkretne “case study” z UK i Polski na to ile można zarobić stosując powyższe metody

Marta Baczewska-Golik

Podcaster & Agent Nieruchomości

Marta Baczewska-Golik, przedsiębiorca, właścicielka agencji nieruchomości, autorka podcastu Ruszamy Nieruchomości. Pośredniczyła w transakcjach o wartości blisko 80 mln zł dzięki czemu zdobyła ogromną wiedzę i doświadczenie na temat rynku nieruchomości oraz aspektów prawnych.

Pracowała na rynku w kryzysie i na tzw. górce. Wie dokładnie jak szybko i skutecznie sprzedawać nieruchomości niezależnie od sytuacji na rynku. Opanowała do perfekcji przygotowanie nieruchomości do sprzedaży i prowadzenie procesu sprzedaży tak, aby uzyskało wyższą cenę niż ofertowa.

Z powodzeniem podnajmowała i zarządzała apartamentami w Sopocie o wartości 8 mln zł. Jest mistrzem w układaniu biznesu tak, aby móc pozwolić sobie na długie wakacje, podróże, oraz czas dla najbliższych. Zawsze dąży do sytuacji WIN-WIN.

Sama inwestuje w grunty, wierzytelności i obecnie przygotowuje swoją pierwszą inwestycję deweloperską.

 

Marta Smith

Inwestuje w nieruchomości i jest właścicielką sieci hoteli w Walii. W ciągu zaledwie 5 lat udało jej się zbudować portfel nieruchomości w postaci 20 własnych domów na wynajem długoterminowy w UK oraz kilkunastu domów i mieszkań na najem krótkoterminowy w podnajmie.

Jest praktykiem rynku i już dziś gdyby chciała mogłaby spokojnie wieść życie rentierki. Jednak jej energia, chęć dzielenia się wiedzą i doświadczeniem oraz wpływanie pozytywnie na lokalną społeczność poprzez tworzenie nowych miejsc pracy są dla niej jak turbina, której nie może powstrzymać.

Często o sobie mówi, że zaczynając inwestować chciała uzyskać wymarzony dochód pasywny, by móc podróżować po świecie, a dzisiaj to coś znacznie więcej. Kocha inspirować innych do osiągania finansowej niezależności.