Jak rozliczyć dochody z najmu nieruchomości?

30.05.2018 godz: 21:00
Facebook LIVE na profliu Ruszamy Nieruchomości

Pobierz PDF z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania o podatki!

Wynajmujesz swoje mieszkanie na doby?
Zastanawiasz się jak się rozliczyć z fiskusem z tego dochodu? Zastanawiasz się czy należy założyć działalność gospodarczą, czy moża zastosować ryczałt w tym wypadku? Masz inne pytania?

Na spotkaniu FB LIVE rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości odnośnie sposobu opodatkowania dochodów z najmu. Będziesz mieć niepowtarzalną okazję zadać pytanie doradcy podatkowemu i uzyskać rzetelną odpowiedź. Zarezerwuj sobie czas już teraz, bo taka okazja nie zdarza się zbyt często!

Marta Baczewska-Golik

Podcaster & Agent Nieruchomości

Marta Baczewska-Golik, przedsiębiorca, właścicielka agencji nieruchomości, autorka podcastu Ruszamy Nieruchomości. Pośredniczyła w transakcjach o wartości blisko 80 mln zł dzięki czemu zdobyła ogromną wiedzę i doświadczenie na temat rynku nieruchomości oraz aspektów prawnych.

Z powodzeniem podnajmowała i zarządzała apartamentami w Sopocie o wartości 8 mln zł. Jest mistrzem w układaniu biznesu tak, aby móc pozwolić sobie na długie wakacje, podróże, oraz czas dla najbliższych. Zawsze dąży do sytuacji WIN-WIN.

Zawsze dąży do sytuacji, z których każdy wychodzi wygrany zarówno w pracy jak i w życiu.

Marcelina Szwed-Ziemichód

Doradca podatkowy i adwokat w MSZtax. Pomaga poruszać się przedsiębiorcom w skomplikowanym świecie przepisów podatkowych.

Współpracuje z przedsiębiorcami z takich sektorów jak nieruchomości, usługi finansowe i IT. Szczególnie bliskie są jej zagadnienia kryptowalut i blockchaina.

Członek strumienia Blockchain/DLT i waluty cyfrowe przy Ministerstwie Cyfryzacji.