Jak zrobić pierwszą inwestycję w nieruchomości?

Mój pierwszy FLIP krok po kroku.

Skoro tu zaglądasz zakładam, że słyszałeś od kogoś historię o tym, że na nieruchomościach można dużo zarobić. Być może nawet znasz kogoś, kto zdradził Ci, że kupił nieruchomość.

Wyremontował i odsprzedał z zyskiem kilkudziesięciu tysięcy. Myślisz sobie wszystko fajnie tylko skąd wziąć kapitał na zakup i remont nieruchomości? A może kapitał masz, ale przeglądasz ogłoszenia, a tam wszędzie drożyzna. Myślisz sobie, że nie ma bata przy takich cenach nie da się zarobić!

Wchodzisz na portale społecznościowe, a tam kolejna historia czyjegoś sukcesu i w Twojej głowie rodzi się pytanie w czym tkwi haczyk? Jak to się dzieje, że jednym udaje się zarobić kilkadziesiąt tysięcy na nieruchomości podczas gdy ty nie możesz nic sensownego znaleźć?

Odpowiedź jest prosta. „Haczyk” tkwi w wiedzy! Inwestorzy po prostu wiedzą dokładnie:

  • NCzego szukają!
  • NCo jest okazją, a co nią nie jest?
  • NJak zdobyć kapitał swoją inwestycję?
  • NJak podnieść realnie wartość tej nieruchomości?
  • NJak znaleźć kupca i zrealizować swój zysk?

To jest bardzo konkretna wiedza bez której nie uda Ci się ruszyć z miejsca!

Zapisz się na szkolenie webinarowe i zdobądź niezbędne informacje do tego, by wystartować ze swoją pierwszą inwestycją dowiedz się, co musisz zrobić, by pozyskać kapitał i odpowiednią nieruchomość na swoją pierwszą inwestycję!

11.10.2021 | poniedziałek | godz: 20:00

Zapisz się i bądź z nami na żywo!

Ucz się od praktyków!

Marta Baczewska-Golik

Pośredniczka nieruchomości, podcasterka, właścicielka agencji Ruszamy Nieruchomości, inwestorka oraz założycielka Kobiecej Strony Inwestowania. Ma kreatywne, innowacyjne podejście do biznesu i wie, jak wykorzystać nowe technologie. Zawsze kieruje się zasadą win-win.

Na pierwszych transakcjach w nieruchomościach zarabiałam już na studiach w 2003 roku. Wyobraźnia rozbudzona książkami inwestorów i pierwsze sukcesy, sprawiły, że szybko zmieniłam ścieżkę kariery, aby ruszać nieruchomości.

W branży pracowałam na różnych stanowiskach, dzięki czemu mam szerokie kompetencje i tak dobrze rozumiem wszystkie strony interesów. Własną agencję otworzyłam podczas największego kryzysu na rynku wbrew zdrowemu rozsądkowi. Dzięki umiejętności kreowania okazji inwestycyjnych, był to strzał w dziesiątkę! Mam koncie transakcje o wartości 100 mln złotych, 6 kursów online, ponad 30 webinarów, 100 odcinków podcastu oraz wiele inspirujących wystąpień.

 

Grzegorz Tomiak

Grzegorz Tomiak jest ekonomistą, menadżerem z ponad 25 letnim stażem w zarządzaniu przedsiębiorstwami.
Absolwent Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Ukończył studia podyplomowe z zakresu: podatki, księgowość, prawo handlowe, wyceny nieruchomości, a w 2013 r. studia menedżerskie MBA w Wyższej Szkole Handlowej w Warszawie.
Obecnie pełni funkcję prezesa zarządu spółki akcyjnej. Przeprowadził procesy reorganizacji firmy, które zwielokrotniły jej efekty finansowe.

Opracował wieloletni plan inwestycyjny dofinansowany ze środków unijnych, który skuteczni zrealizował. 
Poza doświadczeniem menadżerskim, ma również doświadczenie w organach nadzorczych spółek kapitałowych. W latach 1999-2002 był w Radzie Nadzorczej jednej ze spółek giełdowych. 


Od ponad trzech lat zajmuje się wraz z żoną Teresą inwestowaniem w nieruchomości, wykorzystując swoje doświadczenia zawodowe na nowym polu aktywności gospodarczej. Dotychczas zrealizował z sukcesem ponad dwadzieścia projektów inwestycyjnych na terenie Śląska Szczególnie korzystne dla rozwoju nowego biznesu jest połączenie kompetencji Grzegorza: wieloletnie doświadczenie biznesowe, z kompetencjami żony Teresy, która jest plastykiem, architektem wnętrz, osobą bezpośrednio aranżującą mieszkania oraz nadzorującą procesy remontowe. Nowy biznes prowadzą w sposób systemowy w ramach spółki prawa handlowego. 


Zapisz na bezpłatne szkolenie i dowiedz się, jak zaplanować swój pierwsze kroki w nieruchomościach!

© Kobieca Strona Inwestowania 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone