Ile razy przekładałeś swój pierwszy krok inwestycyjny? Skądś to znasz?

Ile razy swój pierwszy krok inwestycyjny przekładałaś w kalendarzu? Bo nie teraz, bo jeszcze poczekam, a może potrzebuję większych umiejętności… Skądś to znasz? Podziel się w komentarzu.

Ostatnio stary dobry żeglarz mi powiedział: Jak wieje wiatr to się łatwo żegluje, ale sztuką jest wygrać regaty jak wiatru nie ma!

Bo najtrudniej wtedy jest złapać ten pierwszy wiatr w żagle, który rozpędzi łódkę. To jest zupełnie tak jak ze zrobieniem pierwszego kroku w inwestycji. Trudno jest go zrobić, bo nie masz jeszcze doświadczenia, które by Cię pchało do przodu jak wiatr łódkę. Brakuje Ci pewności siebie, bo nigdy wcześniej tego nie robiłaś. To naturalne zjawisko. Każdy to przechodzi. Jednak nieliczni wytrwają na tyle długo manewrując łódką, by w końcu złapać ten wiatr w żagle i nabrać rozpędu.

Posłuchaj naszego nagrania i jak poczujesz, że potrzebujesz bardziej popracować nad własnymi obawami to zachęcamy do sięgnięcia po dłuższe szkolenie jakie nagrałyśmy na żywo. W szkoleniu tym omawiamy jak działać, gdy ogarnia Cię strach.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak sobie poradzić z obawami to zachęcam Cię do zakupu nagrania szkolenia jakie prowadziłyśmy na żywo. W szkoleniu tym omawiamy jak działać gdy ogarnia Cię strach.

Kliknij poniżej i odbierz dostęp do szkolenia!

Sprawdź nasz Kurs na Biznes!