Wasze sukcesy są naszymi sukcesami!

Dwie Marty: Jakiej strategii używacie?

Cecylia & Jarek: Flipy. Następne inwestycje będą pod wynajem, bazując na kupnie domu do remontu i refinansowaniu kapitału.

 

DM: Skąd przyszedł Wam pomysł na inwestowanie?

C&J: Długo szukaliśmy sposobu na zainwestowanie kapitału i tak doszliśmy do tematu nieruchomości. Potem trafiliśmy na Wasz kurs Pani na Włościach i tak już się potoczyło dalej.

 

DM: Gdzie inwestujecie?

C&J: Inwestujemy w Wielkiej Brytanii w Bristolu – ogólnie całe South West.

 

DM: Kilka zdań na temat Waszej inwestycji. Jak ją znaleźliście? Czy coś Was zaskoczyło?

C&J: Aukcja w internecie.

 

DM: Czy inwestycja przebiegła zgodnie z planem?

C&J: Nie do końca. Mieliśmy chronionego lokatora, którego musieliśmy się pozbyć.

 

DM: Jeśli możecie, podzielcie się kluczowymi liczbami jak np. miesięczny przepływ gotówki, cena zakupu, cena remontu, cena sprzedaży, zwrot z inwestycji, itp.

C&J: Cena zakupu 130.000, remont 20.000, wycena domu po remoncie 230.000, natomiast w chwili obecnej dom jest na sprzedaż za 220.000.

 

DM: Czy ukończyliście jakiś nasz kurs? W czym Wam pomógł?

C&J: Zaczęliśmy z kursem Pani na Włościach – gdzie dowiedzieliśmy się wszystkich podstawowych informacji na temat inwestowania w nieruchomości, przechodząc przez wszystkie tematy tj, strategie, zakup domu, jak finansować inwestycje, remont i wiele więcej.
Mastermind Dwóch Mart – udział w nim dał nam kopa i bardzo zmotywał do skutecznego działania.

 

DM: Jakie przeszkody przezwyciężyliście na swojej drodze?

C&J: Pozbyliśmy się lokatora w czasie krótszym niż się spodziewaliśmy, co pozwoliło nam szybciej rozpocząć pracę remontowe itd.
Wyszukanie okazji to była największa przeszkoda, obejrzeliśmy mnóstwo nieruchomości i byliśmy na wielu aukcjach. Reszta poszła w miarę gładko.

 

DM: Jakie macie plany na przyszłość?

C&J: Powiększać swoje portfolio opierając się na flipach mnożąc swój kapitał. Być może zaczniemy inwestować również w Polsce. Interesują nas większe projekty typu Kamienice oraz projekty Developerskie. Finalnie chcemy mieć portfolio kilkudziesięciu domów pod wynajem, które będą generowały dochód pasywny. Nie jest powiedziane, że będziemy bazować zawsze na wyżej wymienionych strategiach. Rynek ciągle się zmienia, obserwujemy i staramy się dostosowywać do panujących trendów. Stawiamy na rozwój, chcemy cały czas się szkolić, poznawać nowych ludzi, którzy tak jak my chcą się rozwijać w tym temacie.

 

DM: Jak można Was znaleźć?

C&J: Na Facebooku: https://www.facebook.com/jarek.kwella

W niedługim czasie planujemy stworzyć prywatny blog o naszych inwestycjach oraz kursach i szkoleniach jakie przechodzimy.

Zdjęcia inwestycji: 

Zobacz szkolenie online – Jak kupić pierwszą nieruchomość w UK!

Szczegóły – Kliknij w obrazek

Notka o naszych kursantach

Jarek & Cecylia KWELLA

Cecylia i Jarek mieszkają w UK i od niedawna inwestują na lokalnym rynku nieruchomości. Korzystając z wiedzy zdobytej między innymi u Dwóch Mart nabyli i skutecznie odnowili nieruchomość w Brystolu. Jarek jest także właścicielem Polskiej Szkółki Piłkarskiej dla dzieci w wieku od 5-12 lat.