10 kroków do własnej agencji nieruchomości

Przerażająca wizja

Kiedy myślałam, aby zostać pośrednikiem w obrocie nieruchomościami, wydawało mi się, że to jest szalenie trudne; że potrzebuję ogromnej wiedzy i doświadczenia.

Wyobrażałam sobie, że pozyskanie pierwszych klientów graniczy z cudem. Obawiałam się zniechęcenia zimnymi telefonami.

Widziałam euforię naliczania prowizji i “opadnięcia skrzydełek”, wiedząc ile z niej muszę oddać do agencji nieruchomości.

Może być inaczej!

Możesz założyć własną agencję nieruchomości. Tak po prostu.

Jednoosobową, zatrudniającą agentów, z minimalnymi ambicjami generowania przepływów na określonym przez Ciebie poziomie, albo z założeniem rozwoju i podbicia lokalnego rynku.

Ty decydujesz. My już tak działamy.

Zapewnij sobie dobry start i stabilny rozwój działalności agenta! Zacznij działać i spraw, aby klienci ubiegali się o współpracę z tobą, a nie na odwrót!

Jak nie teraz to kiedy?

Poznaj nas!

Marta Baczewska-Golik

Nazywam się Marta Baczewska-Golik i od 2008 roku wykonuję zawód agenta nieruchomości, a w 2012 roku podjęłam decyzję, że już nie będę wykonywać zimnych telefonów i prosić klientów, aby powierzyli mi swoją nieruchomość na sprzedaż.

Zadecydowałam, że zrobię wszystko, aby to klienci zabiegali o współpracę ze mną, a nie na odwrót. Ta decyzja zmieniła wszystko w mojej pracy jako Agent Nieruchomości! Do dnia dzisiejszego zlecenia płyną, a ja wybieram z kim chcę pracować.

Maria Niemir-Błaszak

Nazywam się Maria Niemir-Błaszak, a marketing, sprzedaż oraz przedsiębiorczość płyną we mnie “jak krew w żyłach”. Jestem absolwentką I edycji programu Ruszamy Agencje Nieruchomości i mentoringu Marty Baczewskiej-Golik, dzięki którym jestem bliska spełnienia celu 10 MLN PLN wartości ofert w obsłudze.

Z zasady nie wykonuję zimnych telefonów. Miłośniczka checklist i zwinnych metod zarządzania projektami, co przekłada się na tworzenie skutecznych systemów działania w agencji.

Ale jak zacząć?

Jeżeli chcesz zacząć sprzedawać nieruchomości, to najpierw naucz się “sprzedawać siebie”. Bez tego nie pozyskasz zaufania klientów, które jest niezbędne do pozyskania zlecenia. A ze sprzedawaniem swoich usług i wizji współpracy z Tobą jest jak z każdym produktem – żeby dobrze sprzedać musisz go znać i w niego wierzyć. 

Jak jednak wierzyć w siebie, w to, że zaczniesz działać jako niezależna jednoosobowa agencja nieruchomości, gdy w głowie pełno jest wątpliwości, trudno o wiarę w swoje możliwości, a otoczenie nie wspiera?

Z naszego doświadczenia wynika jedna rada.

Głowa przede wszystkim

 

Nie chcemy żeby brzmiało to jak ze szkoleń motywacyjnych rodem, ale fakt jest faktem, że bez przygotowania mentalnego i poukładania sobie kilku podstawowych kwestii w głowie, wywrócisz się na pierwszej przeszkodzie. I to najczęściej nie tej realnej, tylko wyobrażonej.

Aby Tobie pomóc, stworzyłyśmy darmowy plik PDF 10 kroków do własnej agencji nieruchomości.

A co z “twardą wiedzą”?

Wiele osób może powiedzieć, “ale jak to mam zacząć działać bez zdobycia najpierw całej eksperckiej wiedzy?” Mamy dla Ciebie dobrą i złą wiadomość:

Zła: nieruchomości to tak bogata i interdyscyplinarna dziedzina co oznacza, że nigdy nie posiądziesz 100% wiedzy.

Dobra: na początek, aby rozpocząć przygodę jako agent nieruchomości wystarczy pewne absolutnie niezbędne minimum wiedzy. Reszta to proces nauki w trybie ciągłym, inspirowany przypadkami z praktyki.

Świadomość braków wiedzy i pokora są ważne, jednak, co podkreślam, nie powinny Cię one blokować w działaniu!
Chcesz przyspieszyć Twój start jako agent nieruchomości? Zobacz co przygotowałyśmy dla tych, którzy chcą zdobyć podstawy wiedzy o obrocie nieruchomościami oraz kompetencje biznesowe potrzebne do generowania zysku agencji nieruchomości!

 

Pobierz PDF i zacznij odważnie działać już dziś na rzecz Twojej przyszłej agencji nieruchomości i życia na własnych zasadach!

© Kobieca Strona Inwestowania 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone