Bezpłatne szkolenie online

20.09.2018 (czwartek)

 

Jak zbudować biznes na własnych zasadach?

Wspinając się na szczyt musisz mieć pewność, że wspinasz się na właściwy!

Znam ludzi bogatych i nieszczęśliwych. Znam ludzi biednych i nieszczęśliwych. Znam ludzi biednych i szczęśliwych, ale mimo to myślę, że najlepsza kombinacja to ta w której jesteś zarówno bogaty jak i szczęśliwy!

Z własnego doświadczenia, obserwacji wiemy, że pieniądze same w sobie szczęścia nie dają. Zresztą jest na tym świecie bardzo wielu sfrustrowanych bogaczy i każdy to wie. Jednak jest też bardzo wiele osób bardzo zamożnych i tryskających szczęściem. Skoro pieniądze nie są gwarantem szczęścia, to co nim jest?

Mówi się, że szczęście jest w nas, tylko jak je znaleźć i na domiar wszystkiego jak sprawić, aby nasz biznes nie tylko przynosił nam satysfakcjonujące dochody, ale też i radość tworzenia?

Wyobrażasz sobie moment, w którym twój biznes – twoja praca przepełnia Cię codziennie radością? Co się wtedy dzieje? Koniec z morderczymi porankami, zmuszaniem się do wielu zadań, z ludźmi z którymi nie masz ochoty dłużej pracować, z zasadami z którymi się nie zgadzasz, z klientami którzy doprowadzają cię do szału! Wszystko to znika, bo teraz Ty jesteś sobie sterem i okrętem….

Tylko powstaje pytanie: Jaki ma być ten Twój okręt? Jaki ster?

Na swoim koncie mamy wiele firm, spółek i innego rodzaju form biznesowej współpracy. Są na tej liście takie, które szły jak przysłowiowa krew z nosa, a inne po prostu same się dzieją. Każdego dnia przynoszą ekscytujące wyzwania.

Dostajemy zapytania jak to robimy, że starcza nam na wszystko czasu? Normalnie. Po prostu robimy to co dla nas naprawdę jest ważne, a inne rzeczy albo delegujemy albo odmawiamy. Nie ma w tym żadnej filozofii pod warunkiem, że dokładnie wiesz co możesz odprawić z kwitkiem a co nie.

Tylko osoby zapisane otrzymają powtórkę szkolenia na maila.

Czy można zbudować biznes na własnych zasadach? Absolutnie tak!!!

O tym jak to zrobić opowiemy na naszym najnowszym webinarze. Przyjdź i dowiedz się:

&

jak określić kierunek swojego biznesu, by zawsze był w zgodzie z Twoimi celami życiowymi

u

jak dopasować biznes do tego co dla Ciebie w życiu jest najważniejsze

~

jak się trzymać zasad i nie ulegać rozproszeniu

I

jak eliminować projekty, które oddalają Cię od twoich celów i angażować się w te co ich osiąganie przyspieszą

k

jak wykreować sobie w obrębie własnej firmy rolę, która będzie przynosiła Ci satysfakcję i rezultaty

Z

jak zbudować matrycę swojego biznesu dzięki której nigdy nie zboczysz na boczny tor!

 Do rozpoczęcia webinaru pozostało:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Tylko osoby zapisane otrzymają powtórkę szkolenia na maila.

Dodatkowo otrzymasz bardzo praktyczny PDF z ćwiczeniami, które pomogą Ci uporządkować myśli i stworzyć własną Matrycę Biznesu!

Marta Baczewska-Golik

Podcaster & Agent Nieruchomości

Marta Baczewska-Golik, przedsiębiorca, właścicielka agencji nieruchomości, autorka podcastu Ruszamy Nieruchomości. Pośredniczyła w transakcjach o wartości blisko 80 mln zł dzięki czemu zdobyła ogromną wiedzę i doświadczenie na temat rynku nieruchomości oraz aspektów prawnych.

Z powodzeniem podnajmowała i zarządzała apartamentami w Sopocie o wartości 8 mln zł. Jest mistrzem w układaniu biznesu tak, aby móc pozwolić sobie na długie wakacje, podróże, oraz czas dla najbliższych. Zawsze dąży do sytuacji WIN-WIN.

Zawsze dąży do sytuacji, z których każdy wychodzi wygrany zarówno w pracy jak i w życiu.

Marta Smith

Inwestuje w nieruchomości i jest właścicielką sieci hoteli w Walii. W ciągu zaledwie 5 lat udało jej się zbudować portfel nieruchomości w postaci 20 własnych domów na wynajem długoterminowy w UK oraz kilkunastu domów i mieszkań na najem krótkoterminowy w podnajmie.

Jest praktykiem rynku i już dziś gdyby chciała mogłaby spokojnie wieść życie rentierki. Jednak jej energia, chęć dzielenia się wiedzą i doświadczeniem oraz wpływanie pozytywnie na lokalną społeczność poprzez tworzenie nowych miejsc pracy są dla niej jak turbina, której nie może powstrzymać.

Często o sobie mówi, że zaczynając inwestować chciała uzyskać wymarzony dochód pasywny, by móc podróżować po świecie, a dzisiaj to coś znacznie więcej. Kocha inspirować innych do osiągania finansowej niezależności.